Zobacz jak tworzono animację dla Pani Zadeckiej. Wideo od twórców

Jeden w producentów gry The Sims 4, SimGuruRomeo, pochwalił się na Twitterze interesującym wpisem z nagraniem. Możemy na nim zobaczyć, w jaki sposób twórcy przygotowywali słynną animację dla Pani Zadeckiej. Mowa tu oczywiście o kultowym już uderzeniu torebką. Romeo również podzielił się informacją, że wszystkie animacje do The Sims 4 tworzone są przez twórców od podstaw. Ze wpisu dowiedzieć się również możemy, że w dodatku Wiejska sielanka zobaczymy sporo nowych i uroczych animacji. Poniżej znajdziecie wspomniany wpis i wideo.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że Pani Zadecka to kultowa postać, która pojawiła się w poprzednich odsłonach gry. Tym razem będziemy mogli z nią pogrywać za pomocą rozszerzenia The Sims 4 Wiejska sielanka. Będzie to już jedenasty dodatek, a jego premierę zapowiedziano na 22 lipca 2021 roku. Będzie skupiać się na aspekcie życia na wsi oraz obcowania z naturą.

Zobacz wpis i wideo

Szczęśliwego poniedziałku wszystkim! Wiem, że jest spora ekscytacje wokół powrotu Pani Zadeckiej do gry. Postanowiłem pokazać wam małą zajawkę tworzenia animacji użytej to jej kultowego uderzenia torebką. Nasz zespół świetnie się bawił ożywiając ją w The Sims 4.

– SimGuruRomeo na Twitterze

Przy The Sims 4 nie stosujemy Mocap (przyp. red. technika stosowana w filmach i grach komputerowych, polegająca na „przechwytywaniu” trójwymiarowych ruchów aktorów i zapisywaniu w komputerze). Nagrywamy wiele przykładów animacji, a nasi animatorzy tworzą wszystkie je od podstaw. Jestem bardzo podekscytowany wszystkimi uroczymi animacjami z Wiejskiej sielanki. To była absolutnie praca z miłości dla zespołu

– dodał producent

Komentarze

   • Znaczy Ona tam mieszka razem ze swoją kuzynką, która jest jej przeciwieństwem 😛
    W końcu to od nich, to zaproszenie było, z początku całej tej hecy z dodatkiem.
    I w sumie, to taka cnotka dewotka na straży moralności, bardziej do wsi pasuje, gdzie są pewne zasady, niż do rozwiązłego miasta. Więc raczej przejście będzie gładkie. W każdym bądź razie bardzo fajny akcent, i cieszę się z jej powrotu 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki