Przegląd aktualizacji The Sims 4 lipiec 2021. Ryby, stawy i kalendarz

Zobacz, co nowego pojawi się w darmowej aktualizacji The Sims 4 w lipcu 2021. Wśród nowości znajdziesz nowe narzędzie edycji stawu na parceli, animowane ozdoby zbiorników wodnych, a także kalendarz znany z The Sims 4 Cztery pory roku. To i wiele więcej w przeglądzie wideo z kanału GlossyGem.

Zareaguj na nowinkę!
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

18 KOMENTARZE

 1. Serio? EA jest zalosne dodajac fryzury ze studiów i kalendarz z por roku, ja place za te dodatki i nie rzycze sobie aby te rzeczy nagle trafialy do gry podstawowej, jest to zalosne i beznadziejne zachowanie.

  • W porach roku dochodzą święta, pogoda i.. pory roku, to nadal będzie dostępne tylko dla osób posiadających ten dodatek. Ale kalendarz pokazuje też dni tygodnia, urodziny naszego sima, festiwale i wydarzenia towarzyskie, a to akurat nie jest częścią Pór Roku tylko gry podstawowej i innych dodatków, więc dlaczego tylko posiadacze pór roku mieliby możliwość podglądu na np. festiwale w San Myshuno czu Finchwick?

   A co do fryzury to się zgadzam, nigdy nie zrozumiem czemu służy dodawanie pojdedynczych elementów z cas do gry podstawowej.

 2. Nie wiem, czemu akurat ta, według mnie, paskudna fryzura trafiła do podstawy hmm…
  A kalendarz, zostanie ulepszony, więc to na plus – dla tych co się pultają, to i tak trzeba mieć pory roku,
  by większość rzeczy można było robić i mieć, z tego standardowego kalendarza.
  W podstawce on służy tylko do pokazania urodzin, dni pracujących i ewentualnie zaplanowania imprez.
  No a że tyle się narobiło tych festiwali i innych, to się nie dziwie, że dają to do podstawy, by lepiej ogarnąć to z innymi dodatkami.
  Powinni od początku go dać w aktualizacji, ale wtedy nie robili ich takich dużych przed dodatkami jak teraz.
  Co do reszty, to spoko… zwłaszcza stawy! 🙂

 3. Ja rozumiem dodanie fotografii do gry podstawowej, w WwP nie miała ona większego zastosowania, a teraz przynajmniej możemy robić zdjęcia także zwierzakom i używać fotografii w karierze fotografa modowego. Rozumiem dodanie kalendarza do podstawki, w końcu osoby posiadające Miejskie Życie czy Śnieżną Eskapadę będą mogły sprawdzać w nich kiedy odbywają się festiwale. Możliwe że w przyszłości pojawią się kolejne dodatki korzystające z kalendarza. Ale czy ktoś wyjaśni mi jaki jest sens dodawania do podstawki pojedynczych fryzur z różnych dodatków?

 4. Kiedy ta aktualizacja wychodzi?
  Cieszy mnie opcja rozbudowanego kalendarza, ale martwi mnie dodawanie fryzur z innych dodatków, do podstawki. Wielu nie tylko z względu na rozgrywkę ale i na ciuchy oraz fryzury kupują rozszerzenia. Tak ja zrobiłam z akcesoriami „Małe dzieci”, bo w tamtym czasie nic nie było dla tych łobuzów.
  Powinni rozbudować stare dodatki o fryzury czy ubranka dla najmłodszych, zwłaszcza że późno je dodano w aktualizacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories