The Sims 4 Industrialny loft już w czwartek! Nowy pakiet Kolekcji

Electronic Arts zapowiedziało nowy pakiet Kolekcji do The Sims 4. Mowa o The Sims 4 Industrialny loft, który pojawi się już w czwartek, 26 sierpnia. Zaprezentowane zdjęcia oraz opis sugerują, że mamy tutaj do czynienia ze stylistyką loftów znanych z amerykańskich filmów. Sami twórcy podali nowojorski Brooklyn jako inspirację do stworzenia pakietu. Pakiet sprawdzi się jako uzupełnienie mieszkania w dodatku The Sims 4 Miejskie życie.

the sims 4 industrialny loft kolekcja

Kolekcje to najmniejszy typ rozszerzenia do serii The Sims 4. Skupiają się głównie na jednej z czterech kategorii: rozgrywce, ubraniach, meblach lub elementach trybu budowania. Żółtym kolorem odznaczają się kolekcje zawierające meble i ozdoby do trybu kupowania.

Oficjalny opis The Sims 4 Industrialny loft

Poznaj pofabryczną architekturę z The Sims™ 4 Industrialny loft Kolekcja inspirowaną przekształconymi magazynami na nowojorskim Brooklynie. Ogromne okna, wyeksponowane wyposażenie i masywne, wyróżniające się obiekty podkreślają piękno surowych materiałów i niewykończonych detali.

ZAPREZENTUJ WSPÓŁCZESNY STYL

Modne belki z drewna i stali nadają tej kolekcji mebli wagi oraz charakteru, co tworzy przytulne, ciepłe wnętrza. Mniejsze elementy, takie jak ostre kąty, koła i siatkę, można łatwo ze sobą mieszać.

WYEKSPONUJ ELEMENTY

Metaliczne otwory wentylacyjne, rury i instalacje oświetleniowe przywołują na myśl połączenie historii z nowoczesnością. Wykorzystaj w pełni przestrzeń dzięki podwójnym drzwiom przesuwnym i dużym oknom, które wypełnią ją światłem.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

6 KOMENTARZE

  1. hmm… z jednej strony bardzo lubię taki styl, ale mam już przesyt ładnymi meblami po Życiu Eko, Kompaktowych Wnętrzach i teraz dwóch budowlanych kolekcjach i jednemu pakietowi rozgrywki skupionego na budowaniu. Mamy już tyle nowoczesnych mebli w grze, że ta kolekcja dodająca kilka nowych jakoś mnie nie przekonuje

  2. Uwielbiam loftowe wnętrza (właśnie swoje osobiste mieszkanie tak urządzam), ale… jakoś nie bardzo jestem gotowa kupić jakąkolwiek kolekcję za jej pełną cenę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories