Druga wrześniowa aktualizacja The Sims 4. 1200 nowych kolorów mebli, ubrania i fryzury

Druga wrześniowa aktualizacja The Sims 4 wprowadza do gry nowości, na które czekało bardzo wielu graczy. Twórcy zaskoczyli nas dodaniem aż 1200 wariantów kolorystycznych do 149 obiektów z podstawowej wersji gry. Od teraz znajdziemy jeszcze więcej kolorów okien, szafek, stołów, firan, krzeseł, elementy dekoracyjne na zewnątrz i wiele więcej.

Oprócz tego w Stwórz Sima pojawiły się nowe stroje i fryzury nawiązujące stylem do nadchodzących pakietów Kolekcji – The Sims 4 Dzielnica mody oraz The Sims 4 Lotniskowy szyk. Premiera nowych Kolekcji zaplanowana jest na 5 października 2021 r.

Pamiętajcie o wyłączeniu modyfikacji i upewnieniu się, że współgrają one z najnowszą wersją gry.

 • Rozmiar: 676 MB
 • Wersja PC: 1.80.69.1030
 • Wersja Mac: 1.80.69.1230
 • Konsole: 1.48

Przegląd aktualizacji

Zobacz wideo

Nowe warianty kolorystyczne obiektów

149 obiektów z podstawowej wersji gry zyskało razem aż 1200 nowych wariantów kolorystycznych. Są to między innymi okna, elementy ogrodu oraz wyposażenie kuchni i jadalni. Wszystkie odświeżone obiekty zobaczycie na poniższych zdjęciach.

Nowa zawartość CAS

Tryb Stwórz Sima otrzymał kilka nowych elementów, których tematyka jest ściśle związana z nadchodzącą premierą nowych kolekcji. Pojawiły się trzy nowe fryzury, cztery stroje na całe ciało oraz tatuaż z henny.

Zmieniona ikonka galerii

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

21 KOMENTARZE

  • Podwyżki były poza Polską już dawno temu. Polska została tylko wyrównana. Na dodatek jest za malutkim rynkiem dla EA by się przejmować za bardzo ;).

  • Obawiam się, że to musiałaby zrobić cierpliwa osoba, i to MOCNO. Sam fakt, że powiedzmy łóżko ma 10 wariantów kolorystycznych (zaliczając framugę i pościel), rozdzielając osobno framugę i pościel, musieliby zrobić 10 kolorów framug z jedną pościelą, kolejne 10 z kolejną pościelą. Tak na oko kolorów dodaliby 100 do jednego łóżka.
   Albo wyjść na łatwiej i zrobić to co gracze, oddzielić łóżka od framug, może by dali element prosto od graczy lub sami by zrobili. W końcu niektóre rzeczy w simsach to dzieło graczy: icemunmun, LumiaLoverSims itp.

 1. Jestem niesamowicie szczęśliwa z tej aktualizacji, bo zarówno w CASie, jak i w trybie budowania znalazłam rzeczy, które na 100% użyje w swojej rozgrywce. W końcu będę mogła zrobić jakąś nową kuchnie by nie wyglądała jak poprzednie 🥰

 2. Witam
  po ostatniej aktualizacji w mojej grze pojawiły się pewne bugi , wszystkie zdjęcia w wyposażeniu każdego sima są całkiem czarne (a także obrazy namalowane na podstawie zdjęcia), czasem widoczne są pojedyncze zdjęcia w całym stosie… Nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem, czy ktoś z was miał coś podobnego u siebie??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories