Scenariusze w The Sims 4. Nadchodzi nowa aktualizacja

Podczas ostatniej transmisji Inside Maxis twórcy gry The Sims 4 zapowiedzieli całkowitą nowości w grze. Będą to scenariusze, dzięki którym gracze będą mieć za zadanie zrealizowanie poszczególnych zadań. Dzięki temu każdy z Simomaniaków będzie miał okazję nieco wzbogacić i urozmaicić swoją rozgrywkę. Na ten moment producenci zapowiedzieli dwa scenariusze: zdobywanie pieniędzy oraz znalezienie miłości po rozstaniu. Ten pierwszy będzie polegał na zdobyciu majątku w wysokości 1 000 000 simoleonów zaczynając z działką i okrągłym zerem na koncie.

Wybór scenariuszy w menu głównym gry.

Za każdy ukończony scenariusz Simowie będą otrzymywać punkty satysfakcji do wykorzystania w sklepie z nagrodami. Twórcy poinformowali również, że oprócz stale dostępnych wyzwań będą również takie dostępne przez pewien czas. Na ten moment zapowiedziane są dwa takie scenariusze w tym jeden związany z opieką nad małymi dziećmi. Wyzwania te wystartują niedługo po wydaniu aktualizacji gry.

Okienko konkretnego scenariusza w menu głównym.

Warto także wspomnieć, ze to pierwszy raz gdy główna część gry otrzyma taką opcję. Do tej pory formę wyzwań znaliśmy głównie ze spin-offów gry takich jak m.in. Historie z Bezludnej Wyspy czy Średniowiecze. Należy także wiedzieć, że wspomniana aktualizacja pojawi się już w przyszłym tygodniu.

Podgląd wyzwań związanych ze scenariuszem w trybie życia.

Co sądzicie na temat zaprezentowanych nowości? Cieszycie się, że scenariusze trafią do gry? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy pod postem!

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
1
+1
2
+1
0
+1
4
+1
0

18 KOMENTARZE

  1. Porostu dno nic nowego było wcześniej wyzwanie o nazwę Spark’d wycofali a teraz dodali simoleonów nie wiem co powiedzieć ale myślałem że potem live bo oglądałem to porostu się zawiodłem jestem porostu nie zadowolony z tego co wyjdzie

  2. Ja chce do gry coś nowego i lepszą rozrywkę do gry a ea z simsy 4 porostu nie wiadomo co jakieś wyzywania co były kiedyś i wycofali i teraz znów dodadzą jak nie wyzwania to jakieś beznadziejne kity nw porostu dla RIP the sims 4

  3. To są po prostu wyzwania, które ludzie robili sobie w simsach od dawna i nie wiem, gdzie w tym jakikolwiek nowy gameplay. Porównanie scenariuszy do The Sims Średniowiecze mnie bardzo rozbawiło xD

  4. Osobiście uważam, że twórcy powinni się skupić na jakiś konkretniejszych ulepszeniach do gry, jakimi są wszelkie DLC, niż jakieś czelendże, które gracze sobie sami mogą organizować tak naprawdę.

  5. Wiadomo, że jest wiele rzeczy które ja też bym chciał do gry, ale cieszę się zawsze z darmowych aktualizacji i z tej również, zawsze to coś nowego, ale mam ogromną nadzieję, że nie będzie wiele krótkoterminowych wyzwań, nie cierpię gdy dadaję się coś do gry a ciebie akurat nie ma bo wyjechałeś i nie możesz grać przez kilka dni, zawsze mnie to stresowało, więc mam nadzieję na dużo fajnych i przede wszystkim trwałych wyzwań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories