Obiekty z The Sims 4 Kwitnące wnętrza Kolekcja. Zobacz wszystkie

The Sims 4 Kwitnące pokoje

Dzisiejsza aktualizacja gry The Sims 4 przygotowała grę na wydanie nowe pakietu kolekcji. Mowa tu o The Sims 4 Kwitnące wnętrza, którego premiera odbędzie się już 9 listopada 2021 roku. Jednemu z Simomaniaków, Anadius udało się dotrzeć do specjalnego menu zakupu rozszerzenia, w którym możemy zobaczyć wszystkie nowe obiekty. Wynika z niego, że otrzymamy 24 nowe elementy wystroju, głównie rośliny. Poniżej znajdziecie zrzut ekranu wspomnianego menu.

Oprócz tego temu samemu użytkownikowi udało się dotrzeć do ekranu startowego rozszerzenia. Możemy na nim przeczytać opis funkcji, jakie dodaje rozszerzenie. Niestety na ten moment jesteśmy w posiadanie jedynie menu w języku angielskim, je również znajdziecie poniżej.

Warto dodać, że The Sims 4 Kwitnące wnętrza to trzecia z czterech zapowiedzianych kolekcji w ramach akcji „Sezon tożsamości„. Do tej pory pojawiły się dwie modowe kolekcje.

Co sądzicie na temat nowych obiektów? Zamierzacie zakupić nową kolekcję? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach! 😉

Zobacz zrzuty ekranu

Źródło: SimsCommunity.info

Zareaguj na nowinkę!
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2
+1
1

14 KOMENTARZE

  1. Jak zawsze nie ma tego za wiele, szkoda że kolekcje nie wnoszą przynajmniej ponad 30 obiektów, tylko zawsze zaledwie 20 kilka, no ale cóż… Tak czy inaczej rośliny to nieodzowna część każdej budowli, więc jako budowniczy będę korzystał z tej kolekcji bardzo często i ten jeden raz nie jest mi szkoda wydawać 25zł na nią.

  2. co to ma być masakra jakaś to w m modzie mam 100 razy więcej kwiatów niż tu za 25 zł za 5 sztuk hahha ale zdzierstwo pieniędzy

  3. Szczerze? Dla mnie nic ciekawego. Jak tylko zaczęły pojawiać się Kolekcje któryś z Twórców zrobił swój własny Kit z roślinami i było ich dużo więcej o dużo ładniejsze

  4. Szkoda, że świątynne klimaty nie wypaliły. Przydałyby mi się o wiele bardziej, niż kwiatki – te, które już mam w zupełności mi wystarczają. Ale mam kiepską rękę do roślin w życiu i pewnie dlatego mało o nie dbam w grze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories