Wyciekł pakiet The Sims 4 Ślubne historie. Na to czekali fani

Znana osoba udostępniająca wycieki ze sklepu Microsoft (Windows, XBOX), tym razem podzieliła się tytułem i datą nadchodzącego pakietu do The Sims 4. Jak się okazuje, dzisiejsza premiera The Sims 4 Karnawałowa moda, to nie jedyna nowość, którą będziemy mogli zobaczyć w lutym. Pakiet rozgrywki The Sims 4 My wedding stories (Moje ślubne historie) pojawi się już 17 lutego 2022 roku.

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, będzie to rozszerzenie skupiające się na wyprawianiu idealnego wesela naszym Simom. W serii temat ten został poruszony w dodatku The Sims 3 Pokolenia. Możemy założyć, że informacja jest prawdziwa, ponieważ ten sam użytkownik przewidział wcześniej kolekcję z roślinami i karnawałowy zestaw.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

8 KOMENTARZE

 1. Taaak, nareszcie! Czekałam na to od momentu gdy w jednej z ankiet pojawiło się coś o weselach a później jak dali tę grafikę na początek roku to jeszcze bardziej

 2. Szczere to podchodzę do tego sceptycznie. Wolałbym pakiet dotyczący miłości, romansów. I tak, ktoś może napisać, że przecież jedno z drugim się wiąże, ale wciąż mnie to nie przekonuje. Tematyka wydaje się być zbyt wąska. Obym się mylił, bo naprawdę chciałbym zobaczyć masę nowych romantycznych interakcji i sposób na komplikowanie/urozmaicanie życia romantycznego naszych simów.

  Miłego weekendu Wam życzę, Kochani ☺️🙃🤗

  • Fajny komentarz, w sumie mogę się pod nim podpisać 🙂
   Miłość to tak szeroki temat, że nie powinno się zamykać go w samych ślubach, ale mam nadzieję, że poza organizacją samego wesela będzie właśnie duuużo nowości związanych z romantyzmem i romantycznymi interakcjami.

   W moim prawdziwym życiu nie mam szczęścia w miłości, więc niech chociaż moi podopieczni mają fajnie! 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories