Dekoruj na maksa z nowym pakietem Kolekcji. Premiera tuż za rogiem

Jak podaje serwis SimsCommunity, w bazie skupiającej oceny kategorii wiekowej gier znalazł się nowy wpis dotyczący serii The Sims 4. Na liście pojawił się tytuł „The Sims 4 Décor to the Max„, co w wolnym tłumaczeniu może oznaczać: „Dekoruj na maksa” lub „Mnóstwo dekoracji”. W tej chwili na stronie esrb.org znajduje się wyłącznie tytuł Kolekcji oraz oznaczenie Electronic Arts jako wydawcy, nie są znane żadne inne szczegóły.

Skąd wiadomo, że jest to Kolekcja? W trwającym obecnie sezonie nowości mają pojawić się łącznie jeden pakiet rozgrywki i dwie Kolekcje, z czego otrzymaliśmy już The Sims 4 Ślubne historie i The Sims 4 Karnawałowa moda. Tytuł wskazuje na to, że rozszerzenie może skupiać się na „clutterach„, czyli tak zwanych „zbieraczach kurzu”, ładnych elementach wystroju wnętrz. To bardzo prawdopodobne, biorąc pod uwagę, że jedna z Kolekcji dotyczyło roślin ozdobnych. W serwisie Pinterest znajdziemy również całą tablicę szpargałów pod tą samą nazwą.

Zapewne wkrótce dowiemy się więcej na temat rozszerzenia. Być może co nieco zdradzi już marcowa aktualizacja, która jest tuż za rogiem. Wiemy, że do końca marca mają pojawić się dwie łatki do The Sims 4 – czy któraś z nich przyniesie Kolekcję? Czas pokaże.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

4 KOMENTARZE

  1. Prawdę mówiąc, irytują mnie te kolekcje. To sama kosmetyka. Kolekcja z odkurzaniem to jeden rój absurdów. Simem nie można odpocząć nawet na 2-3 dni, bo kurz się zbiera w mgnieniu oka. Od tamtej pory robią tylko ciuchy i akcesoria domowe… Są bezczelni. Dodają garstkę pierdół i wydaje im się, że usatysfakcjonowali ludzi. Kupienie każdej kolekcji jest bez sensu. Od czasu pierwszych kolekcji tylko te z roślinami mi się podobały.

    • Jak widać nie radzą sobie już z „poważniejszymi” dodatkami i widać to w najnowszym dodatku, gdzie dosłownie wszystko nie działa. Postanowili się wiec skupić na cyckaniu graczy ile się da, zrobieniu paru obrzydliwych ubranek (pamięta ktoś modę męską?) i tak dojadą tę serię.

  2. Ikonką rozszerzenia będzie tygrys (bo wszystkie inne ikonki z confetti zostały już wykorzystane) także zgaduję że chodzi o styl maksymalistyczny, w którym jednym z elementów wystroju są właśnie meble i dekoracje w panterkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories