Powrót do czasów The Sims 2. Czy tak powinna brzmieć muzyka w The Sims 5?

Świat obiegła nowa wersja muzyki przewodniej z The Sims 4. Melodię z intro Czwórki zna każdy fan Simów, nie tylko tę główną, ale też jej alternatywne remixy pojawiające się na ekranie głównym po instalacji dodatków. Idąc tym tropem, modder Luumia przygotował zupełnie nową aranżację utworu, która przywołuje mnóstwo wspomnień.

Keanu wykonał oryginalny utwór z The Sims 4 w stylu prosto z 2004 roku, czerpiąc inspirację z królującej wtedy drugiej odsłony symulatora życia. Chociaż utwór „osłyszał” się nam już przez ostatnie 8 lat, ten remix przywołuje nostalgiczne wspomnienia z The Sims 2. To na tyle ciekawy pomysł, że Electronic Arts zdecydowało się udostępnić melodię na profilu The Sims na Twitterze.

Fani pozytywnie przyjęli remix, komentując, że chętnie zobaczą modyfikację zastępującą muzykę przewodnią w grze. Inni dodają, że taka linia melodyczna powinna zostać zastosowana w powstającej jeszcze The Sims 5. Co sądzicie o tym, aby Piątka czerpała jak najwięcej z Dwójki, włącznie z soundtrackiem? Niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość, jedno jest pewne – półtoraminutowe dzieło Luumii wywołuje uśmiech na twarzy.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
5
+1
0

9 KOMENTARZE

  1. No ja z chęcią zobaczę TS2 Remastered, żeby w końcu tę grę na legalu kupić 😀 Chociaż mogliby tam parę rzeczy poprawić… korupcję wyeliminować, dać możliwość hybrydowego grania (albo turowo, każdą rodziną po kolei, albo niech cały świat żyje z lepszym postępem historii niż w TS4), otworzyć dzielnicę (jeśli nie „otwarty świat”, to żeby chociaż cała dzielnica się wczytywała, bez ekranów ładowania jak się idzie do sąsiada) i poprawić losowanie przy narodzinach (by się pozbyć syndromu n-rodnego). Byłoby wtedy grańsko cud-malina.

  2. Może to nie popularne… ale mi się najbardziej podoba linia muzyczna z czwóreczki, zwłaszcza z Krainy Magii.
    Aczkolwiek ten jedyneczkowy i dwójeczkowy też jest świetny. Tego z trójki nawet nie pamiętam, jakby go dla mnie nie było, hmm.

    • Też bardzo lubię soundtrack z czwórki, kraina magii i wampiry, a przede wszystkim te drugie mocno kojarzą mi się z muzyką z gry Ghost Master.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories