Słodkie Niespodzianki Katy Perry w The Sims 4

Twórca CC LittleDica odtworzył w The Sims 4 najbardziej szalony pakiet akcesoriów do The Sims 3 -. „Słodkie niespodzianki Katy Perry”. Akcesoria te podczas swojej premiery w 2012 roku podzieliły fanów The Sims na tych: co to rozszerzenie uwielbiają, a także na tych, co go nienawidzą.

Zestaw od LittleDica zawiera ponad 80 obiektów w trybie budowania i kupowania. Są to zarówno odtworzone obiekty z oryginalnych akcesoriów z The Sims 3, jak i całkowicie nowe obiekty, jak np. wszystkie albumy Katy Perry. Słoiki na słodycze będące w tym zestawie są funkcjonalne, co oznacza, że nasi Simowie mogą sobie przekąsić cukierka wprost ze słoika.

Pakiet zawiera obiekty, które świetnie nadają się do stworzenia szalonych budowli, np. domku czarownicy z „Jasia i Małgosi” lub też bardziej zwyczajnych np. sklepu z cukierkami. Jeśli nie macie pomysłu na budowle lub po prostu nie czujecie się dobrze w budowaniu, to nie musicie się o nic martwić, ponieważ twórca przygotował także sześć gotowych do postawienia parceli. Obiekty i parcele przygotowane przez LittleDica możecie zobaczyć w zwiastunie poniżej.

Zwiastun

Zestaw jest już dostępny do pobrania za darmo dla wszystkich na Patreonie twórcy. Co sądzicie o tej modyfikacji?

Zareaguj na nowinkę!
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
5
+1
4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories