Zespół The Sims FreePlay szykuje coś wielkiego. Następna aktualizacja może nas zaskoczyć

Kilka dni temu uczestnicy programu EA Creator Network związani z The Sims FreePlay, zaczęli publikować pierwsze materiały dotyczące majowej aktualizacji. Nie były one jednak tak szczegółowe jak zazwyczaj, ponieważ internetowi twórcy nie otrzymali wczesnego dostępu do nowej wersji gry. Oznacza to, że mogli posiłkować się jedynie informacjami, które dostarczyli im producenci.

Jednak wczesny dostęp dla uczestników programu, nie pojawił się bez powodu. Sytuacja jest tłumaczona tym, że cały zespół jest aktualnie zaangażowany w pracę nad czymś wielkim, co dotyczy następnej aktualizacji.

“Nie otrzymałam wczesnego dostępu do aktualizacji Shabby Chic, ponieważ zespół The Sims FreePlay ciężko pracuje nad stworzeniem czegoś wielkiego na następną aktualizację, co wymaga wszystkich rąk na pokładzie!”

thegirlwhogames.blog

Co dokładnie pojawi się w następnej aktualizacji? Możemy mieć pewne podejrzenia. Zeszły rok zakończył się dla The Sims FreePlay dość hucznie, a to wszystko z powodu okrągłych, dziesiątych urodzin tejże gry. Wtedy też twórcy podzielili się planami na jej dalszy rozwój. Zaprezentowano nowe fryzury w stylu ombre, 3-piętrowy apartamentowiec w dzielnicy Downtown oraz…

“…jesteśmy podekscytowani, że możemy ujawnić nową, ogromną funkcję rozgrywki, która jest obecnie w fazie rozwoju i pojawi się w połowie przyszłego roku.”

The Sims FreePlay na Twitterze

Połowa roku zbliża się do nas wielkimi krokami, więc możemy być pewni, że omawiana wyżej nowa funkcja rozgrywki pojawi się w następnej aktualizacji. Póki co, nikt nie wie jaką rolę będzie pełnić budynek ze zdjęcia, ani w jakim miejscu twórcy postanowią go umieścić.

Jak myślicie, czym może być zapowiadana funkcja rozgrywki? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy! 😉

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories