Wyciek tytułów i zdjęć z nowych Kolekcji The Sims 4. Na ekranie wilkołaki

Jak podaje serwis SimsCommunity, do Internetu wyciekły właśnie zdjęcia i tytuły z nadchodzących kolekcji do The Sims 4. Wcześniej mogliśmy poznać zapowiedź nowości na ten sezon, ale nie były one do końca jasne – wiedzieliśmy, że czekają na nas dwie kolekcje i jeden pakiet rozgrywki, jednak nie podano szczegółów. Oto The Sims 4 Moonlight chic (tł. Księżycowa moda) i The Sims 4 Little Campers (tł. Mali obozowicze).

Dziś wiemy już, nieoficjalnie, że do The Sims 4 zmierza kolekcja z zawartością CAS (Stwórz Sima) oraz z zawartością trybu kupowania z odrobiną nowej rozgrywki. Tak jak zapowiadano, oba rozszerzenia nawiązują do nocnej tematyki, dlatego pierwsze z nich to zestaw ubrań do wypadu na miasto po zmroku, a drugi skierowany jest do dzieci i nastolatków oraz ich wspólnej zabawy w ogródkowy camping. Kiedy premiera? Kolekcje mają pojawić się jednocześnie 26 maja 2022 r.

Kolekcja The Sims 4 Moonlight chic (tł. Księżycowa moda) zawierać ma nowe stroje, które powstały we współpracy z projektantką Paolą Locatelli, ma nawiązywać do mody nastolatków i młodych dorosłych szalejących wieczorami na przedmieściach.

Kolekcja The Sims 4 Little campers (tł. Mali obozowicze) zawierać ma przedmioty idealnie nadające się do stworzenia przydomowego kempingu w ogródku, z odpowiednią ilością światełek, „bazy” zbudowanej z koców, wygodnych dywanów i projektora wyświetlającego filmy na prowizorycznym ekranie z prześcieradła. Kit przypomina nowe spojrzenie na zestaw akcesoriów The Sims 4 Kino domowe.

Co ciekawe, na ekranie wyświetlany jest kadr z wilkołakiem prosto ze zwiastuna dodatku The Sims 3 Nie z tego świata, a w oddali widać ogromny księżyc w pełni. Może być to swojego rodzaju nawiązanie do pakietu rozgrywki o wilkołakach, o którym spekulują fani.

Zdjęcia wydają się prawdziwe, obiekty nie przypominają dostępnych materiałów od twórców CC. Czas pokaże. Czy oba pakiety Kolekcji okażą się prawdą?

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

11 KOMENTARZE

 1. 100000% wilkołaki nadchodzą do The sims 4 😀 bardzo się cieszę,ponieważ uwielbiam tę grupę postaci nadnaturalnych 🐺🌕

 2. A co powiecie o poście na Instagramie z przed 3 dni? To wygląda mi na zombie. Mam przeczucie że będą tym razem wróżki, zombie i wilkołaki, ale nie będzie tego rozwoju postaci jak w czarodziejach i wampirach 😕

 3. Hmm…
  Ubrania, nic specjalnego… ale opisy ciekawe… ten nacisk na randkowanie…
  Za to to dla dzieci, zaintrygowało mnie! Jeśli do tego byłoby odrobinkę rozgrywki, to by było super.
  Dla dzieci, rzeczy nigdy za dużo!

  Wilkołaki to już pewne! Ale może faktycznie… jakaś walka wilkołaków z zombiakami, hmm.
  W sumie zombi, w trójce, to szkodniki, a nie prawdziwy stan życia.
  I kim jest ten niebieski osobnik o spiczastych uszach i różowych włosach?!

  Poczekamy, zobaczymy! 🙂

 4. To jest prawda, bo konto the sims to samo dodało na instagramie 😉 Co do kolekcji ala’ kino domowe, to jest to żałosne xD Ciuchy mogą być 😀

   • Główny temat kolekcji jest kalką wydanych wcześniej akcesoriów xD Zresztą, wszystkie te ozdoby i pierdółki są jawną kopią i modyfikacją tego, co było w tamtych akcesoriach.

    • Nie widzę tu żadnej kopii Kina Domowego nie licząc tego jednego obiektu, choć całkowicie różni się on wyglądem. To chyba nic złego, że dodają nowe projektory, huśtawki czy ogniska, bo do tej pory było ich w grze mało. A jeśli te które były są dla Ciebie wystarczające to po prostu nie musisz kupować tej kolekcji 😛

 5. Znowu cudaczne stroje, zamiast czegoś bardziej zwykłego.
  Kolekcja fajna, takie połączenie Kina Domowego z Ucieczką w Plener w wersji dla dzieci. Osobiście raczej nie skorzystam, bo nie gram dziećmi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories