Oficjalna zapowiedź The Sims 4 Wilkołaki. Zobacz zwiastun

Zwiastun The Sims 4 Wilkołaki
Wilkołaki w czwartej odsłownie The Sims.

Na oficjalnym kanale The Sims w serwisie YouTube pojawił się zwiastun nowego pakietu rozgrywki do gry. Tak jak już informowaliśmy, rozszerzenie będzie nosić tytuł The Sims 4 Wilkołaki. Na oficjalnej zapowiedzi mamy okazję zobaczyć nowe obiekty z trybu budowania, kupowania oraz tworzenia Sima. Oprócz tego wideo ukazuje nowe elementy rozgrywki takie jak nowe otoczenie – Moonwood Mill, tytułową postać nadprzyrodzoną oraz nowe interakcje. Na zajawce mogliśmy zaobserwować również proces przemiany Sima we włochatego stwora oraz cykl fazy księżyca, które najprawdopodobniej powracają do serii. Poniżej znajdziecie wspomniany film z zapowiedzią.

Wilkołaki będą już dwunastym pakietem rozgrywki do czwartej części kultowego już symulatora życia. Jego premierę zapowiedziano na 16 czerwca 2022 roku. Będzie skupiać się na nowej postaci nadnaturalnej – Wilkołaku oraz związanych z nim możliwościom. Warto wspomnieć, że to jedno z bardziej wyczekiwanych rozszerzeń do gry w ostatnim czasie.

Co sądzicie o zaprezentowanej zawartości? Macie w planach zakup nowego rozszerzenia? Podzielcie się z nami Waszym zdaniem w komentarzach! 😉

Zobacz zwiastun The Sims 4 Wilkołaki

Oficjalny zwiastun nowego pakietu rozgrywki do The Sims 4.
Zareaguj na nowinkę!
+1
2
+1
0
+1
1
+1
0
+1
6
+1
0

10 KOMENTARZE

  1. a mnie nurtuję jedna rzecz jak najnowszy game pack będzie zbugowany. liczyłam na to że pokażą konflikt między Wampirami i wilkołakami.

  2. Zwiastun jest genialny, ma super klimat, bardzo się cieszę z tego pakietu, a wygląd wilkołaków mnie się bardzo podoba i jak dla mnie to najlepiej wyglądające wilkołaki ze wszystkich generacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories