Cztery zdjęcia, logo i okładka The Sims 4 Licealne lata

Kolejny dodatek do The Sims 4 został oficjalnie zapowiedziany, a wraz z tym otrzymujemy coraz to więcej informacji na jego temat. Chodzi oczywiście o rozszerzenie The Sims 4 Licealne lata, które już wkrótce pojawi się w grze. Tym razem otrzymaliśmy od twórców gry oficjalne logo, okładkę oraz ikonę dodatku. Ikona prezentuje jabłko postawione na stosie książek, które jednoznacznie kojarzy się z systemem edukacji. Okładka ukazuje Simów w różnych sytuacjach znajdujących się na szkolnym korytarzu.

Oprócz oficjalnych grafik promocyjnych twórcy podzielili się z nami również czterema nowymi zdjęciami z rozszerzenia. Przedstawiają one Simów podczas studniówki, robiących sobie kawały na szkolnych korytarzach, czy w okolicach szkoły. Na fotografiach możemy również zaobserwować nowe interakcje i zajęcia tj. cheerleading, granie w football amerykański oraz nowe elementy wystroju. Poniżej znajdziecie wszystkie wspomniane w artykule multimedia.

Warto wspomnieć, że The Sims 4 Licealne lata będzie już dwunastym dodatkiem do czwartej części kultowego symulatora życia. Jego premierę zapowiedziano na 28 lipca 2022 roku. Będzie się on skupiał na życiu, a także rozwoju nastolatków. Rozszerzenie będzie dostępne na wszystkich platformach. Należy także nadmienić, że rozwój tej grupy wiekowej był jednym z najbardziej wyczekiwanych w grze.

Co sądzicie na temat przedstawionych grafik i zdjęć? Jest coś, co szczególne przykuło Waszą uwagę? Koniecznie dajcie nam znać! 😉

Zobacz oficjalne grafiki promocyjne

Ikona The Sims 4 Licealne lata
Okładka The Sims 4 Licealne lata
Logo The Sims 4 Licealne lata

Zobacz zdjęcia z The Sims 4 Licealne lata

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories