Oficjalny opis i główne cechy dodatku The Sims 4 Licealne lata

W sklepie Origin pojawił się pełny opis i główne cechy nadchodzącego rozszerzenia do gry The Sims 4. Chodzi oczywiście o dodatek The Sims 4 Licealne lata, którego premierę zapowiedziano na 28 lipca 2022 roku. Poniżej znajdziecie wspomniane teksty.

Wygląda na to, że nastoletni Simowie w końcu będą mogli żyć pełnią swojego nastoletniego życia. Czekają na nich nie tylko wyzwania związane z nauką w szkole średniej, ale również burzliwy okres dojrzewania, miłosne rozterki i masa nowych możliwości na spędzanie czasu ze znajomymi.

Co sądzicie na temat rozszerzenia? Zdecydujecie się na jego zakup? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy! 😉

Przeczytaj opis dodatku

Bądź dobrym (lub kiepskim) uczniem, dołącz do klubu, rozpocznij nowy trend i żyj pełnią nastoletniego życia dzięki The Sims 4 Licealne lata Dodatek! Przeżyj ponadczasowe doświadczenia nastolatków, takie jak udział w szkolnym balu, robienie psikusów, eksperymentowanie z własną tożsamością i trendami, a także poznawanie przyjaciół i rywali podczas dodatkowych aktywności. Jest mnóstwo do zrobienia, zanim nastolatkowie skończą szkołę – będą chodzić na zajęcia, rozmawiać z nauczycielami, a nawet zarabiać jako influencerzy czy streamerzy! 

Sprawdź główne cechy rozszerzenia

ODJECHANY SPRZĘT STREAMERA

Zmień swoją sypialnię w raj gracza, studio do prowadzenia transmisji lub platformę do tworzenia trendów dzięki nowemu krzesłu gracza, bezprzewodowemu głośnikowi i panelom LED. Wystarczy, że złożysz zamówienie przed 8 września.

POZNAJ LICEALNE ŻYCIE

Czekają na Ciebie wszystkie wzloty i upadki licealnych lat. Będziesz osobiście uczestniczyć w zajęciach, poznawać swoich nauczycieli, spędzać czas w kafeterii, a nawet dekorować swoją szkolną szafkę! Najcenniejsze chwile możesz przeżyć w trakcie obijania się razem z paczką znajomych po lekcjach.

PONADCZASOWE NASTOLETNIE WSPOMNIENIA

Przetańcz całą noc na szkolnym balu i świętuj ceremonię wręczenia dyplomów razem z rodziną i znajomymi (jeśli nadążysz z odrabianiem zadań domowych!). Poza tymi ważnymi chwilami Simowie będą również poznawać przyjaciół na całe życie, dostawać zaproszenia na randki od innych nastolatków, brać udział w pozaszkolnych aktywnościach i dołączać do zespołów, a to wszystko w trakcie burzliwego okresu dojrzewania.

NIE BÓJ SIĘ ZMIAN

Szkoła średnia to czas odkrywania siebie! Zdobądź się na zaproszenie swojej sympatii na randkę albo pójście na wagary (tylko nie daj się złapać dyrektorowi). Nastoletni Simowie będą kształtować swoje gusta i odkrywać nowe okazje do robienia zamieszania. Robienie psikusów i wymykanie się z domu po zmroku grozi konsekwencjami, więc uważaj, żeby nikt Cię nie przyłapał.

ODKRYJ WŁASNY STYL

Udekoruj sypialnię po swojemu, dobieraj strój z wykorzystaniem ubrań oferowanych przez sprzedawców z Depop i zostań Simfluencerem! Nastoletni Simowie mogą zarabiać simoleony dzięki sprzedawaniu strojów i promowaniu zaprojektowanych stylizacji w Trendi, gdy siedzą w swoim pokoju – teraz bardziej interaktywnym niż kiedykolwiek. Używaj laptopa, czytaj książkę w łóżku albo rozpocznij bitwę na poduszki!

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

3 KOMENTARZE

  1. Dobra, a teraz – to co oni właściwie dodali w tym dodatku, bo większość tych rzeczy w jakiejś formie jest już dostępna (czasem w innych dodatkach, jak w zostań gwiazdą i to nieudolne prowadzenie vlogow)…
    Mam nadzieję, że będę mogła chociaż posyłać dzieci do internatu… To jedyna opcja której chce i jak ją dadzą to kupuje.

  2. Ej a tak trochę odbiegnę od tematu bo chciałem się spytać po jakim czasie najnowsze pakiety są dostępne w opcji stwórz swoj zestaw ? Bo chciałem stworzyć sobie teraz zestawił z śmiałam eskapada, ślubami i kompaktowym wnętrzem a pokazuje ze brak możliwości utworzenia zestawi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories