Dwie nowe kolekcje nadciągają do The Sims 4. Pastelowe meble i szpargały

Ostatnia aktualizacja gry przyniosła nam kilka nowych informacji na temat jej rozwoju. Dzięki niej dowiedzieliśmy się, że w The Sims 4 pojawią się dwie nowe budowlane kolekcje. Ich oficjalne tytuły to Pastel Pop Kit (pol. Pastelowy Pop) i Everday Cluuter Kit (pol. Codzienny bałagan). Pierwsza z nich doda nowe obiekty w pastelowym stylu i kolorach, a druga skupi się na szpargałach, którymi można udekorować domy Simów. Poniżej znajdziecie oficjalne zdjęcia z gry, listę wszystkich obiektów oraz okładki rozszerzeń. Data premiery wspomnianych kolekcji nie jest jednak na razie znana. Wszystko wskazuje jednak, że będzie to miało miejsce już niedługo.

Warto wspomnieć, że kolekcje to najmniejszy typ rozszerzeń do gry. Zwykle dodają one kilka obiektów do trybu budowania lub tworzenia Simów. Do tej pory do gry pojawiło się piętnaście tego typu zestawów.

Co sądzicie na temat nowych kolekcji? Zamierzacie kupić którąś z nich? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy pod artykułem! 😉

AKTUALIZACJA: Twórcy zapowiedzieli, że premiera nowych kolekcji odbędzie się 10 listopada 2022 roku.

Pierwszy rzut oka na nowe kolekcje w The Sims 4

Pastel Pop Kit

The Sims 4 nowe kolekcje

Everday Cluuter Kit

The Sims 4 nowe kolekcje

Źródło: @simmatically oraz SimsCommunity.info

Zareaguj na nowinkę!
+1
25
+1
17
+1
17
+1
21
+1
85
+1
5

6 KOMENTARZE

  1. Codzienny Bałagan (ta nazwa po polsku brzmi jakby to był kit o sprzątaniu ale whatever xD) bardzo mi się podoba, szpargałów i ozdób w grze nigdy za wiele. Pastelowy Pop to nie do końca mój styl, ale kilka obiektów wygląda fajnie – nowe pokrycia ścian czy regały i półki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories