Listopadowa Ekspresowa Dostawa. Darmowy przedmiot do odebrania

Do The Sims 4 trafiła właśnie listopadowa Ekspresowa Dostawa The Sims. To szybka, darmowa aktualizacja pobierana bezpośrednio w grze. Najczęściej zawiera drobne łatki i jakąś nowość związaną z trybem budowania i kupowania lub Stwórz Sima. Tym razem jest to plakat i to nie byle jaki plakat.

Nowość, która wpadła do gry w Ekspresowej Dostawie w listopadzie 2022 to plakat przedstawiający postaci z gry It Takes Two, której wydawcą jest Electronic Arts. Oczywiście, napis na plakacie został odpowiednio przystosowany do Simlish. Plakat dostępny jest do znalezienia w trybie kupowania po wpisaniu „It Takes” w wyszukiwarce przedmiotów.

Jak zapowiadają twórcy, więcej nowości w Ekspresowej Dostawie The Sims jeszcze przed nami. Obecna aktualizacja zawiera tylko i wyłącznie plakat. Ozdoba pojawiła się w The Sims 4 z okazji premiery „It Takes Two” na Nintendo Switch.

Czy fakt, że The Sims 4 dostępne jest za darmo, otworzył furtkę na wprowadzanie do gry reklam? Póki co, w grze mieliśmy już okazję zobaczyć materiały z Gwiezdnych Wojen (EA wydaje gry Star Wars). Pojawienie się „It Takes Two” może oznaczać, że przed nami jeszcze więcej crossowych akcji.

Zareaguj na nowinkę!
+1
15
+1
10
+1
19
+1
2
+1
3
+1
2

5 KOMENTARZE

  1. Czy też macie problem z kontem EA? Ja mam dość straciłam jezyk polski w the sims średniowiecze, straciłam wszystkie gratisy zajęty gnom itd z the sims 4, z store z the sims 3 straciłam całe zakupione store. Wszystko stało się po kupnie nowego laptopa i zainstalowaniu EA. Po co usunęli origin tam wszystko działało a tu EA niektóre gry nawet się nie włączają. I to tylko w EA mam ten problem bo inne gry co posiadam na steam wszystkie chodzą i się nic nie traci. EA to dla mnie na dzień dzisiejszy złodzieje albo że mają taki bałagan w firmie jak najgorszy biurokrata. Pisanie do nich nic nie daje…..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories