The Sims 4 z polskim akcentem. Nowa ekspresowa dostawa już w grze

Do The Sims 4 trafiła właśnie kolejna, listopadowa Ekspresowa Dostawa The Sims. To szybka, darmowa aktualizacja pobierana bezpośrednio w grze. Najczęściej zawiera drobne łatki i jakąś nowość związaną z trybem budowania i kupowania lub Stwórz Sima.

Ekspresowa dostawa The Sims 4.

Tym razem dostawa zawiera sporo nowości w trybie tworzenia Sima. Są to 2 fryzury, 3 nowe wąsy, obiekty związane z grą Mass Effect, nowe tatuaże, kolory bluzek, a także specjalny mundialowy t-shirt. Warto też wspomnieć, że ta ostatnia nowość jest dostępne także w „polskim” kolorze. Oznacza to, że możemy z naszych Simów zrobić prawdziwych kibiców polskiej reprezentacji w piłce nożnej.

Oprócz nowości w trybie Stwórz Sima, twórcy dodali także nową piosenkę do simowego radia. Tym razem jest to „Practice” od Anitty. Utworu można posłuchać w stacji „pop”. Poniżej jak zwykle znajdziecie pełen przegląd wszystkich nowości.

Nowy utwór w simowym radiu.

Co sądzicie na temat obiektów, które twórcy dodali do gry? Też będziecie z nich korzystać w grze? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy pod artykułem! 😉

Włosy:

Warto też wspomnieć, że nowe włosy powstały w ramach współpracy z DeeSims. Obie fryzury to klasyczne stylizacje rodem z czarnej społeczności: węzły Bantu i warkoczyki z dwóch kosmyków.

Moim celem była reprezentacja! Chciałam stworzyć fryzury o bardziej wydatnej fakturze. Chciałam wykorzystać loki oraz fakturę włosów w przypadku codziennych fryzur oraz odtworzyć stylizacje popularne wśród czarnej społeczności, aby jeszcze więcej Simomaniaków mogło zobaczyć samych siebie w The Sims 4!

– DeeSims dla The Sims

Nowe typy wąsów w The Sims 4:

Kolekcja inspirowana grą Mass Effect:

Nowe tatuaże:

Sportowy t-shirt w The Sims 4:

Zareaguj na nowinkę!
+1
103
+1
107
+1
75
+1
24
+1
197
+1
32

12 KOMENTARZE

  1. Obleśne te fryzury są, dla mnie… i znowu dla tej jednej wybranej grupy… BLEE~! BLEE~!
    Te całe bejbi hery, to mnie tak obrzydzają, zniesmaczają i w ogóle odstręczają…
    Wąsy ciekawe, chociaż, z pedofilami mi się kojarzą, ups.
    Reszta, ani mnie ciepli, ani ziębli. 🙂

  2. Spora ta dostawa. Przede wszystkim świetne fryzury, ładnych dredów nigdy w grze za wiele. Wąsy także spoko, szczególnie te drugie (przypominają mi wąsy jakie kilkanaście lat temu nosił co drugi mężczyzna po 30 w Polsce :P). Z ubrań związanych z Mass Effect też się cieszę i liczę na więcej tego typu kolaboracji w przyszłości.

  3. Ta męska fryzura jest strasznie dziwna. Nawet nie wiem jakiej grupie wiekowej można ją dać, by nie wyglądało to źle. Wąsy… bleh. Koszulki to raczej szału nie robią. Ogólnie nic mi się nie podoba.

  4. Wąsy spoko, fanty Mass Effecta też, ale jednak mogli dać jakieś obiekty np. model Normandii lub plakaty z okładkami albo postaciami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories