Zdjęcia wszystkich strojów i obiektów z kolekcji The Sims 4 Simtymność i Łazienkowe szpargały

Do premiery dwóch nowych kolekcji do The Sims 4 dzielą nas dosłownie godziny. Mowa oczywiście o rozszerzeniach Simtymność i Łazienkowe szprgały, które na naszych komputerach zadebiutują 19 stycznia 2023 roku. Wraz z wczorajszą aktualizacją gry mogliśmy poznać więcej szczegółów dotyczących rozszerzeń. Dzięki temu poznaliśmy oficjalne okładki oraz ikony nowych rozszerzeń. Znajdziecie je w galerii poniżej.

Oprócz wspomnianych szczegółów aktualizacja również odkryła przed nami pełną listę obiektów, które pojawią się wraz z kolekcjami. Do oficjalnych zrzutów ekranu dostał się między innymi Simomaniak Simmatically, który udostępnił je na swoim koncie na Twiterze. Dzięki temu wiemy, że wraz z rozszerzeniem Simtymność do gry dodane zostaną 24 nowe elementy garderoby, a wraz z kolekcją Łazienkowe szpargały 31 obiektów trybu kupowania. Poniżej znajdziecie wspomniane zrzuty ekranu obiektów.

Co sądzicie na temat okładek, ikon i obiektów z nadchodzących kolekcji? Zamierzacie kupić, którąś z nich? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach pod artykułem! 😉

Ikony pakietów

The Sims 4 Simtymność

Okładka The Sims 4 Simtymność Kolekcja

The Sims 4 Łazienkowe szpargały

Okładka The Sims 4 Łazienkowe szpargały kolekcja

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
2
+1
7
+1
8
+1
9
+1
3

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories