Aktualizacja The Sims 4. Lepsza reprezentacja, włącznik światła i poprawki błędów

Najnowsza aktualizacja The Sims 4 niestety nie wprowadza do gry niemowląt. Jak dowiedzieliśmy się z transmisji Behind The Sims, trafią one do nas dopiero 14 marca. Jednak twórcy nie zostawili nas bez niczego i przygotowali łatkę, która dodaje parę ciekawych elementów oraz poprawek najczęściej występujących błędów.

 • Rozmiar: 407 MB
 • Wersja: PC: 1.95.207.1030, MAC: 1.95.207.1230, Konsole: 1.69

Co nowego?

Nowa zawartość trybu Stwórz Sima w The Sims 4.
Akcesoria medyczne

Do trybu Stwórz Sima trafiła nowa kategoria dodatków – akcesoria medyczne (w podkategoriach „twarz” oraz „sylwetka”). Można tam aktualnie znaleźć aparaty słuchowe i glukometry dostępne dla wszystkich grup wiekowych.

Reprezentacja osób transpłciowych

W kategorii blizn na ciele pojawiła się blizna pooperacyjna klatki piersiowej. Dodano również nowe elementy ubioru, takie jak binder i bielizna modelująca.

Włącznik światła… bez światła

Tryb kupowania został zaktualizowany o nowy obiekt jakim jest włącznik światła „Nieprzełączalny przełącznik”. Niestety jak mówi jego nazwa, jest to wyłącznie obiekt dekoracyjny i nie pozwala na manipulację oświetleniem.

Zareaguj na nowinkę!
+1
78
+1
22
+1
9
+1
9
+1
70
+1
6

5 KOMENTARZE

 1. Podpięcie interakcji świateł (dostępnej na każdym źródle światła) na taki obiekt to 30 min pracy 🙂 Dosłownie jest multum modów na to więc i dla tej parodii się pojawi.

 2. Fajnie, że dodali aparaty słuchowe i blizny, naprawdę super pomysł. Chętnie w akcesoriach medycznych zobaczyłabym też np.stabilizatory na staw lub protezy, to by było coś 🙂
  Trochę się rozczarowałam, bo po tytule sądziłam, że może w końcu naprawią orientacje seksualne i dodadzą opcję np.procentowego generowania simów danej orientacji. U mnie niestety bez fixa i mccc praktycznie wszyscy npc są aseksualni i aromantyczni przez co nie da się grać i trzeba każdego miastowego edytować w cas. Mogliby to w końcu naprawić lub dać opcje w ustawieniach by ustawić sobie np.10% simów aseksualnych, a nie 100%.

 3. Wcześniej nie miałam problemów z grą a po ostatniej aktualizacji dwa razy mi się zawiesiła z info że błąd aplikacji
  Gram na ps4
  Można było zgłosić błąd i tylko tyle
  Rozgrywka się nie zapisała niestety

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories