Dokładne wymiary wszystkich parcel w San Sequoia. Nie wszystkim się spodobają

Kilka dni temu podczas transmisji na żywo pokazującej dodatek The Sims 4 Razem raźniej poznaliśmy oficjalną mapę nowego otoczenia. Mowa oczywiście o San Sequoia, które już 16 marca 2023 roku trafi do graczy. Wiele osób od czasu prezentacji zastanawiało się, z jakimi wymiarami parcel będziemy mieć do czynienia. Odpowiedzieć na to pytanie postanowił jeden z twórców – @Mattnetic, który udostępnił na swoim Twitterze zdjęcie mapy wraz z rozmiarami parcel. Wspomnianą grafikę znajdziecie na samym dole wpisu.

Mapa San Sequoia z The Sims 4 Razem raźniej.
Mapa San Sequoia z The Sims 4 Razem raźniej.

San Sequoia będzie składać się z 3 dzielnic – Wzgórza Hopewell, Ogrody Gilberta i  Nabrzeże Portu. W sumie otrzymamy w nim 12 parcel, których rozmiar będzie się wahał od 30×20 do 64×64 kratek. Niestety mamy w tym miejscu złą wiadomość dla wszystkich fanów budowania w grze. Choć cieszy fakt dodania parceli o największym rozmiarze (64×64), to większość pustych parcel to te 30×20 i 40×20. Oznacza to, że jeżeli będziemy chcieli wybudować coś naprawdę dużego, będziemy musieli zburzyć to, co już się znajduje w grze. Na szczęście jest narzędzie buldożera, które szybko sobie z tym poradzi.

Razem raźniej to już trzynasty dodatek do czwartej części kultowego symulatora życia. Rozszerzenie swoją premierę będzie miało już 16 marca 2023 roku. Co ważne, dodatek można już teraz zamówić w przedsprzedaży. Warto w tym miejscu również wspomnieć, że kupując rozszerzenie przed 27 kwietnia, otrzymamy specjalny zestaw „Zabawa na podwórku”.

Co sądzicie na temat wymiarów parcel z nowego otoczenia? Według Was jest w porządku, czy liczyliście na inne działki? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach pod artykułem! 😉

Zobacz mapę San Sequoia wraz z wymiarami parcel

Zareaguj na nowinkę!
+1
9
+1
4
+1
4
+1
0
+1
17
+1
0

2 KOMENTARZE

  1. Miasto na pewno nie będzie mocną stroną dodatku… Ale tak jak wspominałem gdzieś w innych komentarzach, wolę żeby rozgrywka została zrobiona porządnie, zwłaszcza w takim „pokoleniowym” dodatku. Liczyłem jednak, że może jakiś blok się pojawi, zwłaszcza, że w Eko życiu takowe były… A tutaj moim zdaniem, taki rodzaj budynku fajnie by się wkomponował, zwłaszcza w tej najbardziej zurbanizowanej dzielnicy miasta.

  2. Miasto jak narazie prezentuje się mocno zwyczajnie i uznaję to jako plus, bo większość miast w czwórce jest „przesadzona”. W dolnej dzielnicy mam w planach dać same rodziny, a dwie górne dzielnice przekształcić w całości na handlowe. Myślę że to miasto szybko stanie się jednym z moich ulubionych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories