Nowe kolekcje do The Sims 4 wybiorą fani! Jakie opcje są do wyboru?

Twórcy gry The Sims 4 ponownie postanowili zapytać graczy o zdanie. Tym razem to właśnie Simomaniacy z całego świata wybiorą kolejny pakiet kolekcji. Do wyboru mamy motywy nowego pakietu modowego i budowlanego. Opisy przygotowanych przez twórców stylów znajdziecie poniżej. Głosowanie dostępne jest na oficjalnej stronie The Sims i potrwa do 21 maja 2023 roku. Jest ono bardzo proste w obsłudze i zajmie Wam jedynie krótką chwilę. Jest to doskonała okazja, aby wybrać coś, co naprawdę się podoba i uczestniczyć w kształtowaniu przyszłości gry.

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy twórcy gry The Sims 4 pytają Simomaniaków o zdanie. Już wcześniej dostępne były ankiety sprawdzające zainteresowanie graczy tematyką poszczególnych rozszerzeń. Oprócz tego, w przeszłości mieliśmy również okazję w całości zadecydować o wyglądzie niektórych pakietów. W taki sposób powstały akcesoria Wielkie pranie i Włóczkowe historie.

Przypomnijmy, że przed nami premiera dwóch kolejnych kolekcji w ramach trwającego sezonu nowości. Tym razem nosi on tytuł „Take me home” (pol. Zabierz mnie do domu) i trwa od kwietnia do czerwca 2023 roku. Do tej pory w jego ramach ukazały się kolekcje Zielony zakątek i Piwniczne skarby.

Tryb Stwórz Sima: jasny czy ciemny motyw? Głosuj na swoją ulubioną modową Kolekcję!

Styl nowej kolekcji do The Sims 4.

Wolisz światło czy mrok? Zdecyduj się na jasność i wybierz NA TĘCZOWO, Kolekcję skąpaną w wesołych, żywych kolorach z szeroką gamą radosnych wzorów, które rozjaśnią nieco życie Twoich Simów. Możesz też przejść na mroczną stronę i zagłosować na charakterną, tajemniczą MODĘ GOTYCKĄ. Uchwyć aurę swoich ponurych Simów!

Tryb budowania The Sims 4: motyw przeszłości czy przyszłości? Głosuj na swoją ulubioną Kolekcję trybu budowania!

Kochasz przeszłość czy spoglądasz w przyszłość? Wielkość i majestat czynią ŚREDNIOWIECZNY ZAMEK idealnym początkiem własnego królestwa. Znajdziesz w tej Kolekcji wszystko, czego potrzeba do wzniesienia wielkiego zamku. Zbuduj fortecę wyposażoną w takie elementy, jak ceglane mury, strzelnice czy wmurowane szyby ze szkła ołowiowego. Zagłosuj na TECHNOLOGICZNY FUTURYZM, jeśli inspiruje Cię architektura nie z tego świata z takimi elementami, jak eleganckie metalowe elewacje czy też świecące akcenty, które ozdobią idealną bazę dla Simów przybywających z innej planety.

Co sądzicie na temat zaprezentowanych motywów? Na który z nich zamierzcie zagłosować? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach! 😉

Zareaguj na nowinkę!
+1
46
+1
34
+1
23
+1
3
+1
332
+1
17

11 KOMENTARZE

  1. Przed „gdy” stawiamy przecinek 😉

    Kuuurczę, niech oni przestaną z tymi kolekcjami. Błędy nienaprawione jak są, tak są, a ci się skupiają na dodaniu kilku przedmiotów, z którymi jest 0 interakcji.

  2. A można zagłosować, by już nie robili tego dziadostwa? Wolałbym dostać raz rzadziej porządne akcesoria, niż wysyp takich głupotek.

  3. Gdyby te kity miały chociaż trochę zawartości, a to zazwyczaj bida z nędzą, kilka rzeczy na krzyż, warte do 15 zł max. Wolałabym zamiast tego, jakieś porządne akcesoria.

    Właściwie, to żadna z tych propozycji mi się nie podoba. Wolałabym ubrania w stylu retro z ubraniami z lat 60/70/80. Jeśli chodzi o meble, to też wolałabym coś bardziej „zwykłego” i praktycznego (niestety grając na konsoli jestem skazana na to co mi oferuje EA).

    • Dokładnie. Też wolałabym jakieś rzeczy do tzw. „codziennej rozgrywki”- klimaty fantasy, goth, future mnie nie interesuje w ogóle. Nawet nie pasuje do tej gry – chyba tylko dla dzieci z podstawówki

  4. Zagłosowaliśmy na jedyne sensowne te zamki. I taka myśl mi się przeplata może następny dodatek to będzie skok w przeszłość lub przyszłość. Wolałabym skok w przeszłość gdyby podpowiedzi to na fakcie był wehikuł czasu . W przyszłość mamy jòż w the sims 3.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories