The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak za darmo! Jak skorzystać z oferty?

Twórcy gry postanowili obdarować graczy przedwczesnym prezentem świątecznym i udostępnili jeden z pakietów akcesoriów za darmo! Mowa o kontrowersyjnym rozszerzeniu The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak, które pojawiło się 13 marca 2018 roku, czyli niemal 6 lat temu. Obecna oferta potrwa aż 9 stycznia 2024 roku, więc jest jeszcze sporo czasu, aby podjąć decyzję.

Warto jednak zrobić to już teraz, aby nie zapomnieć o okazji. Tym bardziej, że jest to nic trudnego. Wystarczy wejść do jednego ze sklepów internetowych (EA App, Steam, PlayStation Store itp.) i dodać rozszerzenie do naszej biblioteki. Zajmie Wam to dosłownie kilka sekund, a pozwoli na wzbogacenie rozrywki o kilka nowych elementów!

Przypomnijmy, że pierwotna premiera rozszerzenia spotkała się ze sporym niezadowolenie fanów gry. Wielu z nich nazywało je „dodatkiem do dodatku”, co miało związek z wydanym chwilę wcześniej rozszerzeniem Psy i koty. Warto w tym kontekście także pamiętać, że aby uzyskać dostęp do pełnej zwartości akcesoriów, należy posiadać wspomniany właśnie dodatek.

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak – opis zawartości

Zaopiekuj się nowym zwierzakiem

Dodaj do domu swoich Simów małe zwierzaki, takie jak: chomiki, szczury, jeże i miniaturowe Bawolusy! Zadbaj o to, by maluchy dostały własne imiona, a ich opiekunowie nauczyli się właściwie nimi zajmować.

Ubieraj psy i koty

Pokaż światu, że Simowie i ich zwierzaki tworzą idealnie zgrane pary, dopasowując do siebie ich stroje. Na Simów czekają komfortowe szlafroki i pidżamy, kotki mogą liczyć na szykowne suknie, a psy na perfekcyjnie dobrane do okazji kapelusze.

Ozdabiaj zwierzęcymi wzorami

Udekoruj salon swoich Simów jedynymi w swoim rodzaju wzorami i wyposaż pokoje ich dzieci w inspirowane zwierzęcymi motywami meble. Od uroczych poduszek z kotkami dla Simów po kolorowe legowiska dla psów i kotów – każdy znajdzie coś dla siebie.

Zawartość pakietu

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak – oficjalny zwiastun

Co sądzicie na temat nowej, darmowej oferty? Zamierzacie z niej skorzystać, czy także już wcześniej posiadaliście ten tytuł w swojej kolekcji? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy pod wpisem! 😉

Zareaguj na nowinkę!
+1
4
+1
6
+1
1
+1
3
+1
58
+1
2

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories