Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Scarlet Rain i Trudne Sprawy Odpowiedz na: Scarlet Rain i Trudne Sprawy

#66056
Scarlet Rain
Uczestnik

@Luna101 Nawet nie wiedziałam, że jesteś na forum 😀 Na początku chcę bardzo pogratulować pomysłu na to wyzwanie, bo jest super! 🙂 Jasne, daj linka 🙂

_______

Janusz jurny chłop od razu po przeprowadzce zaczął marzyć o powiększeniu rodziny.

Grażkę trochę głowa bolała, ale też podzielała chęć „ochrzczenia” nowej posiadłości.

Dni upływały im na typowej, polskiej sielance, czyli Grażka ogarniała chatę, a przy tym chodziła do pracy, a Janusz w tym czasie relaksował się przed telewizorem. Jakież było zaskoczenie, kiedy okazało się, że ich rodzina wkrótce się powiększy.

Grażka wkurzona na lenistwo i niechlujstwo swego wybranka, postanowiła wybrać się na pchli targ, aby wyrwać coś w promocji #cebula #dej

Poznała tam Lunę Maślankę. Kobiety od razu złapały wspólny język. Okazało się, że obie uwielbiają ploteczki i są sąsiadkami!

Grażka podarowała nowej koleżance własnoręcznie zebrany miód. Luna to jednak kobieta (januszowego) biznesu i od razu postanowiła go sprzedać.