Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł ?Czas Gwiazd? – czyli wasze gwiazdy

ostatnio zaktualizowano przez Sushi 4 lata, 11 miesięcy temu
3 uczestników
9 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #64251
    ArtSim
    Uczestnik

    Od pojawienia się The Sims 4 Zostań Gwiazdą mineło dość sporo czasu więc czas by się nimi pochwalić. Z zdjęciami chciałbym o nich wiadomości jak kariera dzięki którym udało się zdobyć im sławę, oczywiście imię, oraz ilość gwiazdek i fajnie jakby byli udostępnienie w galerii.

    #66536
    Sushi
    Uczestnik

    Bardzo fajnie to wymyśliłeś! Dzięki temu można byłoby wzbogacić swoją rozgrywkę o nowych simów, którzy mają jakiś życiorys. Myślę, że złym pomysłem nie byłoby to, ażeby umieścić w takiej rodzinie innych simów, z którymi te gwiazdy mają silne kontakty. To pozwoliłoby jeszcze bardziej przybliżyć nam tę postać. ?

    #66547
    Kasiunia
    Uczestnik

    Moja Kochana Gwiazda Aurelia… niestety straciłam save ;( Jak tylko odbuduję save dodam do Galerii! ?

    #66581
    Sushi
    Uczestnik

    Pamiętam Aurelię jeszcze z STL. ? Bardzo mi przykro, że straciłaś swój save. Mam nadzieję, że uda Ci się go odbudować w krótkim czasie i podzielisz się tą ikoniczną simką z nami. Pozdrawiam cieplutko, Kasiuniu. ?

    #66628
    Kasiunia
    Uczestnik

    @Sushi

    dzięki wielkie 🙂

    Miło że ktoś jest z STL 🙂

    #66642
    ArtSim
    Uczestnik

    Zrobiłem ten temat i nic nie udostępniłem ,więc moja kolej:D Oto Magda Fabulous-Star. Jej rodzice nazywali się Star ,lecz poślubiła Izziego Fabulous.

    I jej przemiany wyglądu:

    Z następnym wyglądem jest historia ,że chciała urwać się od życia gwiazdy i wyjechała do Brindleton Bay.

    Teraz jak jej dzieci jest martwa ,lecz 3/4 pokolenie żyje. Jest w galerii pod ID  Arcio380 i pod nazwą Star. A oto inne gwiazdy:

    Zona 3 pokolenia ,Amelia

    Mateo i Alya Romus

    Pan Break

     

    #66645
    Sushi
    Uczestnik

    Bardzo ciekawa simka. Podziwiam osoby, które potrafią grać pokoleniowo. 🙂

    #66680
    ArtSim
    Uczestnik

    Zapomniałem, Magda była aktorką lecz nagrywała też filmy. A oto jej rodzina

    https://www.theplumtreeapp.com/public/5c65715c9e12eb000f9b3909

    #66681
    ArtSim
    Uczestnik

    I mam pytanie: co byście powiedzieli na temat w stylu „wasi simowie” lub „jak byś wyglądał w the sims”?  Według mnie byłoby to ciekawe

    #66683
    Sushi
    Uczestnik

    Myślę, że mogłoby to okazać się interesujące. Warto spróbować. 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.