Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Aktualizacje forum i strony 1.06.2018 ? Co nowego na DOTsim?

ostatnio zaktualizowano przez Evaerynth 5 lat, 10 miesięcy temu
10 uczestników
13 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #54021
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Cześć i czołem!

     

    Mam dla Was listę nowości i zmian, jakie zostały wprowadzone w majowej aktualizacji. Na stronę zawitała aktualizacja „Lodówkowy Króliczek”, która pozwala Wam na jeszcze większą personalizację profilu – zdjęcie w tle, wybór gotowych awatarów i możliwość dodania własnego awatara. Na początek, do Waszej dyspozycji dajemy zdjęcia Simów, których znacie doskonale z okładek rozszerzeń.

     

    Lista najnowszych zmian na forum:

    • W panelu widgetów nie znajdziesz już „Ostatnich tematów” na forum, od teraz na ich miejscu znajdziesz „Nowe odpowiedzi” na forum
    • Wprowadzenie możliwości wyboru przez użytkowników społeczności wzoru tła profilu
    • Wprowadzenie możliwości wgrania przez użytkowników społeczności własnego awataru lub wyboru jednego z gotowych
    • Dodano pierwsza paczkę tematyczną awatarów ? Simowie z okładek
    • Dodanie możliwości wybrania przez użytkowników społeczności do 5 cech charakteru
    • Rejestracja na stronie od teraz wymagała będzie zatwierdzenia zgody na regulacje zawarte w polityce prywatności
    • Menu Logowania/Rejestracji od teraz będzie jedynie Menu Logowania, formularze rejestracji oraz odzyskiwania hasła zostały przeniesione do oddzielnych podstron
    • Formularz rejestracji i odzyskiwania konta zostały ulepszone
    • Poprawiono wygląd Panelu użytkownika
    • Poprawiono wygląd Profili użytkowników
    • Dodanie katalogu użytkowników
    • Dodanie w profilach odnośników do wyników wyszukiwania użytkowników po określonych parametrach
    • Dodanie brakujących znaków spacji w informacjach o ilości przeglądanych tematów i odpowiedzi na forum
    • Treść na forum jest nieodpowiednia? Zgłoś to naszej ekipie! Nowy przycisk na forum

     

    Lista najnowszych zmian na stronie:

    • Dbamy o Wasze bezpieczeństwo. Od teraz połączenie jest szyfrowane. Możecie zobaczyć zieloną kłódkę na pasku adresu, a po wejściu na stronę zobaczycie https:// zamiast http://
    • Utworzenie działu gry The Sims 4: Cztery Pory Roku
    • Poprawa odstępu Najnowszych i polecanych publikacji w menu Publikacje
    • Kompresja elementów stałych interfejsu (logo, obrazki w nagłówku, tła, ikony w profilach) dla szybszego ładowania strony
    • Żółte belki wyróżnionych nowinek od teraz nie będą skurczone na urządzeniach z mniejszymi ekranami
    • Dodanie powiadomienia o cookies i zgodzie na regulacje zawarte w polityce prywatności
    • Publikacja komentarzy na stronie przez osoby niezalogowane od teraz będzie wymagała zatwierdzenia zgody na regulacje zawarte w polityce prywatności
    • Dodanie do wyszukiwarki możliwości określenia miejsca które chcemy przeszukać tj. Nowinki, Strony, Tematy, Użytkownicy.

     

    Zmiany w regulaminie społeczności:

    • Od teraz posiadanie Sima w awatarze jest wymagane.
    #54025
    Fiolek
    Uczestnik

    Dlaczego nie można wchodzić na profile innych userów? Gdy próbuję wejść na kogokolwiek profil to z automatu mnie wylogowuje :/

    #54028
    Pquest
    Uczestnik

    Dlaczego zniknął mój opis z profilu, który miałem przed aktualizacją? Da się go jakoś przywrócić? :/

    #54052
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Niestety nie, społeczność działa teraz na nowym silniku, który pozwoli nam na więcej opcji w przyszłości. Staraliśmy się przenieść opisy z profili, ale nie było to możliwe. Zachęcam zatem do uzupełnienia go na nowo, tym bardziej, że pojawiły się tam teraz nowe pola do wypełnienia. Bardzo przepraszam, jeśli usunięcie opisu Cię zasmuciło.

    #54057
    Julia
    Uczestnik

    Nowe aktualizacje są coraz lepsze! Oby tak dalej 🙂

    #54075
    Kasiunia
    Uczestnik

    Jest bardzo przyjemnie! 🙂

    #54076
    Hiruko
    Uczestnik

    Do kiedy trzeba ustawić sima w awatarze?

    Chciałam wstawić sima podobnego do mojego obecnego avatara, ale do tego muszę wgrać własne zdjęcie, przy którym mam jedynie opcję do przycięcia zdjęcia, która u mnie nie działa. Widziałam, że trwają już prace nad naprawieniem tego problemu, stąd moje pytanie, czy można poczekać do jego naprawienia czy już teraz ustawić coś przejściowego z gotowców?

    #54077
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @Hiruko – Odpowiem tylko na to co wiem na ten moment, czyli czas dodania awatarów. Skoro opcja przycięcia nie działa, nie zmieniamy awatara. Nie ma co na siłę wybierać gotowych awatarów, jeśli nam się nie podobają.

     

    #54083
    KamaroThePolish
    Uczestnik

    A mniej więcej kiedy będzie to naprawione?

    #54086
    Hiruko
    Uczestnik

    Karolu, ma do Ciebei jeszcze jedno pytanie (bo chyba tylko Ty będziesz znał na nie odpowiedź). Po tej aktualizacji zauważyłam u Ciebie medal z pisanką. Czy jest on z tegorocznego szukania kolorowych jajek?

    I, skoro jesteśmy już w temacie wilkanocnym, czy nagrody za konkurs zostały rzeczywiście wysłane? Żadna informacja ani drogą mailową, ani na telefon, ani tradycyjną pocztą do mnie nie dotarła. Pisałam nawet na kontakt, ale musiało się gdzieś zapodziać w stercie innych wiadomości.

    #54251
    Ginewra
    Uczestnik

    Mam pytanie co do avatarów – na początku było, że ma nawiązywać do TS4, teraz jest napisane, że to koniecznie musi być Sim. Jak to w końcu jest?

    Poza tym wydaje mi się trochę nie fair wymuszać na Orzeszku, czy Babeczce (która nie odeszła), by zmieniały swoje awatary na Simy, kiedy mocno już kojarzą się z odpowiednimi przedmiotami.

    #54254
    Hiruko
    Uczestnik

    @Ginewra Pytałam o to w innym wątku, bo miałam problem z dodaniem własnego avatara. Karol stwierdził, że nie ma sensu zmieniać na tymczasowego z galerii, jak nam się one nie podobają. To dlatego nadal mam swój stary avatar. Tylko tu się pojawia, ile z tego przywileju jest z błędu na stronie, a ile z samego punktu regulaminu, który może nie będzie aż tak mocno egzekwowany. o.O

    #54314
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Mam pytanie; czy awatar może mieć w sobie mody, i do kiedy można mieć swój stary awatar?

    #54327
    Evaerynth
    Uczestnik

    Ja póki co ustawiłam sobie awatar tymczasowy (jakoś żaden nie odpowiada mi w stu procentach, ale ja jestem wybredna, więc to nie krytyka :D), a jutro biorę się za tworzenie własnej Simki do awatara.

    Jak dla mnie nowe możliwości personalizacji profilu są dużym plusem. W ogóle nie spodziewałam się, że wybór teł będzie tak duży. Myślałam, że będzie ich 5-10!

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.