Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Aktualizacje forum i strony 14.02.2019 ? Co nowego na DOTsim?

ostatnio zaktualizowano przez Laiczi 5 lat temu
6 uczestników
7 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #63676
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Witajcie! Minęło sporo czasu od ostatniej aktualizacji. Pora zatem na usprawnienie naszego forum i przygotowanie go na nadchodzące nowości, które zaplanowaliśmy na 2019 rok. Zacznijmy od małych kroków, jakimi są poprawki błędów i inne sprawy.

     

    Lista zmian na forum:

    • Od teraz możliwe jest dodawanie do 2 odnośników we wpisie, bez martwienia się o filtr antyspamowy.
    • Wyłączone zostały wszystkie kody umożliwiające darmowe dodanie monet.- Zmieniono nazwę monet na Dotcoiny.
    • Wpisy można edytować do 15 minut od ich publikacji.
    • Wszystkie wyzwania zostały rozstrzygnięte, a nagrody przyznane.
    • Zwiększyliśmy ilość rang na forum, szczegóły znajdą się w temacie dotyczącym rang, odznak i medali.
    • Przygotowaliśmy zbiorczy temat informujący o wszystkich rangach, odznakach i medalach na stronie, aby ich zdobywanie było łatwiejsze i jaśniejsze; Opublikujemy go po Walentynkach.
    • Zaktualizowaliśmy ilość punktów wymaganych do otrzymania rangi Świeżak i Forumowicz.
    • Urodzinowe monety i odznaki zostały rozdane; Jeśli Cie pominęliśmy, koniecznie zgłoś się w temacie z zabawą urodzinową.
    • Zmieniliśmy nieco nazwy działów na forum.
    • Dodaliśmy dział „Archiwum”, gdzie trafiać będą wszystkie nieaktualne i zamknięte tematy.
    • Wzbogaciliśmy dział „Inne gry” o gry, które nie są dziełem Electronic Arts, znajdziecie tam takie działy jak: Jurassic World Evolution, Nintendo Switch i Apex Legends. W specjalnym temacie jest możliwość prośby o kolejne działy. Autorzy tematów w tych działach otrzymają dodatkowe 15 monet za temat, który zdobędzie minimum 8 odpowiedzi. Jeśli temat autora zyska 20 odpowiedzi, otrzyma on odznakę „Inicjator dyskusji”.
    • Uruchomiliśmy nowe Zdjęcie tygodnia, które od teraz wznawiane będzie co tydzień.
    • Dodaliśmy nowy rodzaj wyzwania – Remont tygodnia.
    • Przygotowaliśmy wyzwanie z okazji tematycznego tygodnia, które ruszyło 14 lutego.
    • Przygotowaliśmy bonus tygodniowy dla wszystkich osób, które wznowią publikację w Galerii dzieł; Bonus wystartuje 15 lutego.
    • Zgodnie z Waszą prośbą, utworzyliśmy temat, w którym informujemy Was o wszystkich aktualnych pracach na stronie, abyście mogli być ze wszystkim na bieżąco.
    • Przygotowaliśmy przejrzyste godziny otwarcia Pogaduszek.
    • Offtop zmienił nazwę na Porozmawiajmy i został przesunięty z Pogaduszek do Blogi użytkowników.

     

    Lista zmian na stronie:

    • Dbamy o Wasze bezpieczeństwo. Od kwietnia 2018 połączenie jest szyfrowane. Możecie zobaczyć zieloną kłódkę na pasku adresu, a po wejściu na stronę zobaczycie https:// zamiast http:// .
    • Dodano linki do naszych kanałów w mediach społecznościowych.
    • Nagłówek pokazuje teraz 5 ostatnich odpowiedzi na forum.
    • Przygotowaliśmy nowe tło z okazji Walentynek.
    • Przygotowaliśmy nowe awatary na górze z okazji Walentynek.
    #64165
    Sandra
    Uczestnik

    @glossygem mam pytanko

    kiedy będą na dotsimie te trofea?

    #64170
    wojx
    Uczestnik

    @glossygem zauważyłem, że w edycji informacji o swoim profilu brakuje „Del Sol Valley” jako opcji w wyborze ulubionej okolicy.

    #64189
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @sander – w tym roku 🙂 Musimy najpierw przeinstalować całą stronę.

     


    @wojx
    – wkrótce to zaktualizujemy.

    #64256
    Sandra
    Uczestnik

    @glossygem dzięki na was zawsze można liczyć czekam na nowe ciekawostki i odcinki?

    #64300
    Ginewra
    Uczestnik

    Przygotowaliśmy zbiorczy temat informujący o wszystkich rangach, odznakach i medalach na stronie, aby ich zdobywanie było łatwiejsze i jaśniejsze; Opublikujemy go po Walentynkach.

    Temat już jest? Próbowałam go znaleźć, ale mi nie wyszło – byłoby łatwiej, gdyby forum miało informację albo o nowych tematach, albo możliwość szukania po słowach kluczowych 🙂

    Wzbogaciliśmy dział ?Inne gry? o gry, które nie są dziełem Electronic Arts

    A można wiedzieć, skąd taki wybór gier (czemu akurat te)?

    #64304
    Hiruko
    Uczestnik

    1. Jest tylko takie stare cuś: https://sims.arhn.eu/forum/topic/medale-i-odznaki/. Innego nie widziałam. Teoretycznie nadal jest po walentynkach 😛

    2. Też mnie to zastanawia, tym bardziej dlatego, że sama w tych tytułach nie widzę nic dla siebie. I choć nie są dziełem EA, to jednak Apex wydany jest przez EA, więc ma powiązanie. Nie widzę jednak, na pierwszy rzut oka, żadnego powiązania EA z JWE, poza ceną za „ilość” gry w grze, co jest zawsze tematem do dyskusji. Albo i nie, widząc ilość wyświetleń/odpowiedzi xD

    Mam jednak inne pytanie, które jest ciągle pozostawione bez konkretnej odpowiedzi, a mianowicie: kiedy zostaną rozdane pozostałe nagrody z konkursu walentynkowego?

    A, no i, oczywiście, kiedy zostaną opublikowane wyniki naboru na moderatorów?

    #65162
    Laiczi
    Uczestnik

    @Ginewra Co do pierwszego zgadzam się w 100% – nic chyba dalej nie ma, a już trochę czasu upłynęło

     

     

     

    I mam jeszcze jedno pytanie:

    Przygotowaliśmy nowe awatary na górze z okazji Walentynek.

    Czy tylko ja nie wiem o co z tym chodzi? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.