Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki 23/08/2018 Aktualizacja Origin plus Aktualizacja gry – BRAK dodatków!!

ostatnio zaktualizowano przez Monia 5 lat, 8 miesięcy temu
3 uczestników
12 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #59929
    Monia
    Uczestnik

    Kochani!

    Załamałam sie, dzisiaj wlaczylam Origin – pobrala mi sie aktualizacja ale i Gry tak samo….Niestety….Wszystkie dodatki jakie mialam kupione – Wyparowaly! Nie mam zadnego!! :(:(:(:( Jestem zielona, pierwszy raz cos takiego mi sie stalo…rozumiem mody, ktore zawsze moge od nowa skopiowac do folderu, ale nie dodatki na ktore wydalam kupe kasy! Mialam zapisany kod z ostatniego dodatku – Nie dziala – pisze ze zostal Wykozystany – co jest oczywiste…..Instalowalam z Klucza….

    Przeciez to nie moze tak byc ze po wiekszej aktualizacji bedzie brak w dodatkach! Nikt nam za to kasy nie zwroci! Blagam o pomoc!

    Monia….

    #59930
    Fiolek
    Uczestnik

    Moniu – może spróbuj najpierw kliknąć „Napraw Grę”? Daj znać czy wróciły czy nie 😉 I nie martw się, bo powinny wrócić 🙂 Jeśli nie powrócą to napisz do konsultanta na Chat’cie EA 😉 Jeśli trafisz na miłego to na 100% powrócą one 😉

    #59931
    Fiolek
    Uczestnik

    Poza tym możesz jeszcze kliknąć lewym na okładkę i w panelu gry zobaczyć zakładki z dodatkami 😉 Może uda ci się ręcznie zainstalować je 😀

    #59937
    Monia
    Uczestnik

    hey, zrobilam wszystko i nic…..wielka „D” :(:(:(:(:(

    nie wiem jak mam sie skontaktować z Czatem jak wyskakuje mi ze moga ”oddzwonic” do wypelnienia mam jakis formulaz nic wiecej….nie mieszkam w Polsce i nie wiem jak oni chca sie skontaktowac…

    #59938
    Monia
    Uczestnik

    zadzwonili do mnie, powiedzieli ze nie powinnam miec problemu z zainstalowaniem dodatkow – ja nie mam do nich kluczy – kupilam je na eBayu ;/ uzywalam kodu produktu – instalowalo i pracowalo bez zadnego zarzutu do wczoraj….powiedzieli ze oni nie Supportuja takich ”kluczy”od sprzedawcow….hmmmm masakra ;/

    #59939
    Fiolek
    Uczestnik

    @Monia Okej. W takim razie zakładam, że znasz angielski i umiałabyś się porozumieć z konsultantem. Dam Tobie małą instrukcję co robić aby dostać się na czat 😉

    1. Wejdź na https://help.ea.com/en/contact-us/
    2. Wybierz The Sims 4
    3. Zaznacz „Missing Content”
    4. Wybierz „Had content and lost it”
    5. Przejdź do „Select contact option”
    6. Teraz powinnaś wpisać temat problemu. Nie wiem, może być „I haven’t got my DLC’s to The Sims 4”. Jeśli miałabyś lepszy to wpisz swój.
    7. (opcjonalnie) Jeśli chciałabyś przesłać jakiś obraz przedstawiający twój problem wybierz „Attach Files” i prześlij odpowiednie zdjęcia.
    8. Kliknij „Chat Now”. Po pewnym czasie powinnaś już móc pisać z konsultantem 😉 Miej na uwadze, że rozmowa będzie w języku angielskim.

    Powodzenia 🙂 Liczę, że trafisz na miłego konsultanta 😀

    #59941
    Fiolek
    Uczestnik

    Ou. Dopiero zauważyłem twoją odpowiedź co do kluczy. Mają faktycznie rację – klucze z takiego Ebaya nie są supportowane :/ Musisz teraz liczyć na dobro konsultanta 🙁

    #59953
    Monia
    Uczestnik

    poddaje sie, wiem ze ich nie odzyskam – konsultacje mialam po polsku bo EA games i Origin mam w jezyku polskim ;p wczoraj kupilam dodatek przez Origin puki sa w 50% cenie – weszlo od razu 😉

    pozdrawiam i dziekuje za Pomoc!

    Dam rade, dalej trzeba zyc ;p Bede miala nauczke (P.S zwykle aktualizacjie ktore mialam do Gry usuwaly mi wylacznie MOD-y a nie dodatki – po aktualizacji Origin zmienilo mi sie wszystko…)

    Pozdrawiam cieplo 🙂

    #59956
    Cold
    Uczestnik

    Może spróbuj odinstalować Origin i zainstalować ponownie? Dodatki zainstaluj z płyty jeszcze raz, chyba, że Origin pokaże Ci, że masz do zainstalowania jakieś dodatki, to spróbuj bezpośrednio z Origina.

    Może też coś z bibliotekami microsoft c ++, ale w tym temacie nie pomogę, bo nie orientuję się 🙂

    Powodzenia mimo wszystko!

    #59957
    Fiolek
    Uczestnik

    @cold Ale… Co ma język programowania do znikających dodatków?

    #59962
    Cold
    Uczestnik

    @Fiolek A zdziwiłbyś się. Mnie kiedyś cała Trójka poszła w mgłę i okazało się, że Origin uznał, że potrzebuje jakiegoś pliku czy czegoś. Gdy zainstalowałem to coś, to Trójka jakimś dziwnym cudem powróciła.

    Chyba, że chodzi o jakieś inne „zniknięcie”.

    PS: Ja się nie orientuję w tego typu sprawach, no ale nie zaszkodzi spróbować wszystkiego, by jakoś się ratować 😛

    #59964
    Monia
    Uczestnik

    dokładnie! teraz po tej aktualizacji moje Simy sa po Polsku haha a mialam je po angielsku bo produkt jest angielski, teraz maja ta wersje ktora wybralam na Origin ;p na pewno mozna to zmienic ale juz nie chce mi sie w to bawic. A co odnosnie dodatkow na razie dalam sobie spokoj bo co ja z Tym zrobie skoro produkt mial wygenerowany klucz automatycznie.

    #59965
    Monia
    Uczestnik

    P.S

    nie uzywam Windowsa, jestem na MAC.

     

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.