Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Modyfikacje Aktualizacja – mod

ostatnio zaktualizowano przez TAETER 5 lat, 5 miesięcy temu
4 uczestników
7 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #61630
    Ksaw
    Uczestnik

    Cześć! Mam pytanie odnośnie wczorajszej aktualizacji. Czy KAŻDY mod nie będzie działać? Włączyłem wczoraj grę i moje oczy tak bardzo cierpią… Miałem bowiem mod „NoBlu„, który modyfikował niebieskie światło, cienie w nocy itd. na bardziej realistyczne, czarne. Przyznam szczerze, iż trudno mi się przyzwyczaić, nie wiem kiedy będzie aktualizacja owej modyfikacji i właśnie – czy w ogóle jest potrzebna? Bo może ten mod będzie działać?

    #61631
    Ksaw
    Uczestnik

    Spróbuję się dzisiaj przyzwyczaić, by w piątek móc się na spokojnie skupić na nowym dodatku, a nie grafice xD

    #61634
    Fiolek
    Uczestnik
    1. Sprawdź czy NoBlu ma rozszerzenie .package czy .ts4script 😉 Jeśli ma te drugie to niestety musisz czekać na aktualizację moda :/
    2. Jeśli ma .package to możesz bez obaw go dodać do „Mods”, ponieważ poza CC mogą dodawać również niektóre mody.
    3. Sprawdź czy masz włączone modyfikacje w ustawieniach! 🙂
    #61637
    KatieVie
    Uczestnik

    Ja mam właśnie problem z modami ogólnie,a bo mam fryzurki z modów i jest tak że niektórych z nich nie moge zmienić koloru klikam i nic nwm co robic to stało sie po ostatniej aktualizacji usunełam mody z casa typu tło kolumny itp. i nic sie nie dzieje. Co mam robic?

     

    #61639
    Ksaw
    Uczestnik

    @KatieVie A to ja nie wiem 🙁 Załóż nowy temat, może ktoś pomoże!

    #61640
    Ksaw
    Uczestnik

    @Fiolek Ojej! Czyli mogę bez problemu z niego korzystać. Świetnie! Dzięki za pomoc 😀 <3

    #61646
    Fiolek
    Uczestnik

    @Ksaw Napisz czy działa jak już będziesz wiedział 😀

    #61647
    TAETER
    Uczestnik

    Ja jeszcze się powstrzymuję z przywróceniem modów, aż do wydania Zostań Gwiazdą, bo zaś trzeba będzie w razie czego kopiować 😀

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.