Aktualizacja – mod

Główna Fora The Sims 4 Modyfikacje Aktualizacja – mod

• Ksaw
    4 godz., 25 minut temu #

Cześć! Mam pytanie odnośnie wczorajszej aktualizacji. Czy KAŻDY mod nie będzie działać? Włączyłem wczoraj grę i moje oczy tak bardzo cierpią… Miałem bowiem mod “NoBlu“, który modyfikował niebieskie światło, cienie w nocy itd. na bardziej realistyczne, czarne. Przyznam szczerze, iż trudno mi się przyzwyczaić, nie wiem kiedy będzie aktualizacja owej modyfikacji i właśnie – czy w ogóle jest potrzebna? Bo może ten mod będzie działać?

• Temat został zmodyfikowany 4 godz., 24 minut temu przez  Ksaw.
    • Temat został zmodyfikowany 4 godz., 22 minut temu przez  Ksaw.
    Ksaw
    4 godz., 25 minut temu #

Spróbuję się dzisiaj przyzwyczaić, by w piątek móc się na spokojnie skupić na nowym dodatku, a nie grafice xD

Fiolek
    4 godz., 16 minut temu #
    1. Sprawdź czy NoBlu ma rozszerzenie .package czy .ts4script 😉 Jeśli ma te drugie to niestety musisz czekać na aktualizację moda :/
    2. Jeśli ma .package to możesz bez obaw go dodać do “Mods”, ponieważ poza CC mogą dodawać również niektóre mody.
    3. Sprawdź czy masz włączone modyfikacje w ustawieniach! 🙂
    KatieVie
    3 godz., 40 minut temu #

Ja mam właśnie problem z modami ogólnie,a bo mam fryzurki z modów i jest tak że niektórych z nich nie moge zmienić koloru klikam i nic nwm co robic to stało sie po ostatniej aktualizacji usunełam mody z casa typu tło kolumny itp. i nic sie nie dzieje. Co mam robic?

Ksaw
    2 godz., 58 minut temu #

@katievie A to ja nie wiem 🙁 Załóż nowy temat, może ktoś pomoże!

Ksaw
    2 godz., 57 minut temu #

@fiolek Ojej! Czyli mogę bez problemu z niego korzystać. Świetnie! Dzięki za pomoc 😀 <3

Przeglądasz 6 postów - 1 z 6 (wszystkich: 6)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.