Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Majowa aktualizacja – 24.05

ostatnio zaktualizowano przez natabr 5 lat, 11 miesięcy temu
5 uczestników
6 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #53084
    Evana
    Uczestnik

    Czy tylko ja miałam dzisiaj aktualizację czwórki? Jeśli tak, to co wprowadza, znów poprawki błędów? A może jest to po prostu dodanie kilku plików przed Czterema Porami Roku, zupełnie jak to zrobili przed Psami i Kotami. I bardziej do adminów forum – czy będzie jakaś nowinka na ten temat?

    Z góry dziękuję za odpowiedzi lub jak kto woli – thank you from the mountain xD

    #53089
    Marcin
    Uczestnik

    Nowinka będzie 😉 Aktualizacja dodaje tydzień potrójnych premii.

    #53090
    Evana
    Uczestnik

    O, dziękuję raz jeszcze ?

    #53171
    Hejkasz
    Uczestnik

    PS. Czy kazdy z was tez ma problem z uruchomieniem gry, że dopiero po 10 włączeniu gry dochodzi do Menu Głównego – Ba tak ciągle tylko brak odpowiedzi, staje na napisie Sims 4 albo jest biały ekran. Chyba przestane aktualizować Simsy gdy tylko są poprawki

    #53186
    Hiruko
    Uczestnik

    @Hejkasz Ja ostatnio czekałam 45 minut na przejście z plumboba do czegokolwiek, przy starcie gry. Przynajmniej dokończyłam jedno sprawozdanie xD Ale fakt, nawet w TS3 tyle nigdy nie czekałam, nawet z zainstalowanym i włączonym wszystkim :/

    #53190
    Hejkasz
    Uczestnik

    Ja ogólnie mam tak po aktualizacjach zawsze. I zawsze jak dłużej nie odpowiada to kończę działanie programu i włączam simsy jeszcze raz.

    #53209
    natabr
    Uczestnik

    Ja mam wgl taki problem że nie mogę wejść online w origin wyświetla mi się że nie mogę przejść w tryb online i nie mogę pobrać najnowszych aktualizacji co jest ? wy też macie problem z origin? działa mi tylko offline :/

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.