Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Bardzo ważna prośba

ostatnio zaktualizowano przez Kiyoko 4 lata, 8 miesięcy temu
5 uczestników
5 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #71763
    Claymora
    Uczestnik

    Cześć zespole DOTsim,

     

    Mam dość nietypową prośbę do administracji, brzmi ona następująco:

    Bardzo proszę was w swoim imieniu o usunięcie wszystkich wpisów (by nikt nie poczuł się urażony) pod nowinką z 19.07.2019 zatytułowaną „Trzech Simów LGBT+ na okładce The Sims 4. Co na to polscy gracze i twórcy?”oraz najlepiej dla wszystkich, głównie młodszych użytkowników forum o zablokowanie możliwości wstawiania komentarzy pod ww nowinką. Dlaczego?

     

    Jad i obrażenie innych jest tam zbyt rażący. Właściwie to dość niedopuszczalne. Użytkownicy całkowicie zapomnieli o kulturze wypowiedzi jak i o możliwości wyrażenia własnej opinii bez hejtu z tym związanym.

     

    Byłabym bardzo wdzięczna. Jednocześnie ostrzegam, że takie komentarze mogą zepsuć reputację społeczności DotSim. Czego bardzo bym wam nie życzyła.

    Liczę na przychylne rozpatrzenie prośby dla dobra ogółu.

     

    Z poważaniem

    Użytkownik Claymora

    #71765
    ArtSim
    Uczestnik

    Popieram. Sam chciałem w komentarzach coś powiedzieć żeby przestali ale co ja umiem :/ Dobry pomysł Claymora?

     

    Czy jakiś administrator usunie że jest zgłoszony mój komentarz? Przypadkowo wcisnołem:/

    #71804
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Cześć Claymora,

     

    Na naszej stronie nie ma miejsca na hejt. Nie możemy zgodzić na usunięcie wszystkich komentarzy, ponieważ szanujemy każdego użytkownika i ich prawo do wypowiedzi.

     

    Prawo do wypowiedzi jednak znika, gdy dany komentarz godzi w czyjeś uczucia, nie ważne po której stronie się stoi.

     

    Usunęliśmy zatem wszystkie komentarze przejawiające język nienawiści. Dodatkowo, w celu podkreślenia, że DOTsim jest sojuszniczką osób LGBT+, przygotowaliśmy dwie aktywności na naszym forum.

     

    Szczegóły znajdziesz w moim żółtym komentarzu pod omawianym wpisem lub w oświadczeniu na naszym Facebooku.

    #71842
    Claymora
    Uczestnik

    Bardzo dziękuję za reakcję ^^

    Najważniejsze, by taki jad znikał.

    STOPNIENAWISCI!

    #71853
    Ginewra
    Uczestnik

    Obawiam się, że to będzie walka z wiatrakami – choć może już nie z takim jadem, jednak pojawił się komentarz nt. „książ(ecz)ki” uderzający w katolików. Więc tylko czekać, aż dyskusja rozwinie się na nowo.

    #72669
    Kiyoko
    Uczestnik

    Wzajemny szacunek to jest coś, co sprawi, że świat od razu stanie się piękniejszym miejscem. Szanujmy siebie i innych. Jeżeli chodzi o mnie, to szanuję osoby z mniejszości LGBT, jak również z każdej innej mniejszości. Każdego prywatna sprawa, z kim śpi i mieszka pod jednym dachem.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.