Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Błąd – brak polskiego zaku

ostatnio zaktualizowano przez Hiruko 5 lat, 10 miesięcy temu
2 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55656
    Hiruko
    Uczestnik

    Na podglądzie komentarzy, po prawo od nowinki, nie wyświetla się jedna litera „ś”.
    – Nie dotyczy to wszystkich znaków, bo „ó”, „ę” itp. wyświetlają się poprawnie.
    – Dotyczy to ostatniej nowinki, „Nowe GIFy z „Pór roku” […]”, pierwszy komentarz.
    – Dokładnie przed „…”, sugerującymi dalszą część komentarza.
    – Wcześniejsze „ś” wyświetla się poprawnie, więc kompletnie nie wiem, czemu akurat w uciętym wyrazie jest ten dziwny symbol :/

    #55659
    GlossyGem
    Opiekun forum

    U mnie działa poprawnie. 🙁

    #55664
    Hiruko
    Uczestnik

    Cóż, teraz nawet nie sprawdzę, bo weszło więcej komentarzy, a w kolejnych nie mam tego błędu. Gdyby następny raz miało się cuś takiego zadziać, to się na wszelki wypadek zaopatrzę w zrzut ekranu.

    Swoją drogą pierwszy raz mi się taki błąd zadział :/

    Cóż, w takim razie chyba do zamknięcia?

    #56343
    Hiruko
    Uczestnik

    A jednak nie do zamknięcia!

    Mam dowód na to, że rzeczywiście jest problem z polskimi znakami, gdy występują one w miejscu ucięcia wyrazy i/lub automatycznego wstawienia „…”, sugerującego dalszą treść danego komentarza. Wygląda to dokładnie tak samo, jak w moim wcześniejszym komentarzu, więc dotyczy pewnie wszystkich polskich znaków, które by się znalazły dokładnie przed „…”.

    O tutaj screen, o którym wcześniej zapomniałam.

    blad_brak-polskiego-znaku

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.