Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Błąd – brak wyświetlania aktywnych użytkowników

ostatnio zaktualizowano przez Laiczi 5 lat, 3 miesiące temu
4 uczestników
7 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #62486
    Laiczi
    Uczestnik

    Mam (chyba) błąd, że kiedy zjeżdżam na dół strony, gdzie są wyświetlani aktywni użytkownicy, zamiast informacji o tym wyświetla mi się nietypowy napis (pewnie jakiś kod z kodowania strony, ale nie jestem pewna)

    #62487
    Laiczi
    Uczestnik

    tutaj obraz

    #62493
    Laiczi
    Uczestnik

    Dziwny napis (inny)  pojawił się też u mnie na profilu, przy segmencie z posiadanymi trofeami, ale możliwe, że są to jakieś przygotowywania do wprowadzenia aktualizacji strony, więc nie zakładam do tego osobnego tematu.

    #62494
    Ginewra
    Uczestnik

    U mnie to samo się wyświetla – na pewno coś kombinują 🙂 Albo popsuli przy pomniejszych poprawkach 😉

    #62496
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Oba te błędy są skutkiem aktualizacji strony 🙂 Działamy nad tym, aby to poprawić.

    #62520
    Laiczi
    Uczestnik

    Okej, dzięki za odpowiedź 😀

     

    A czy to, że kolekcje z The Sims 4 zniknęły z profilu to też skutek aktualizacji? I czy się tak jakby „zwrócą”, czy potrzebujemy jeszcze raz po prostu posiadane sobie pozaznaczać?

    #62532
    Hiruko
    Uczestnik

    Laiczi, ja kolekcję zaznaczyłam ponownie. Widziałam, niedługo po aktualizacji, że część osób miała jednak kolekcję, najprawdopodobniej zachowaną. Wątpię by wróciła sama – na pewno szybciej ją zaznaczysz ręcznie.

    Wiadomo kiedy będzie można dodać Zostań Gwiazdą do kolekcji? Wejście na stronę dodatku nadal wymaga hasła, a rozszerzenie wyszło już ładny czas temu :/

    #63021
    Laiczi
    Uczestnik

    @Hiruko okej, dzięki 🙂 Chciałam wiedzieć po prostu, czy się znowu nie usunie.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.