Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Błąd – Edytowanie komentarzy

ostatnio zaktualizowano przez Fiolek 5 lat, 10 miesięcy temu
5 uczestników
8 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #51354
    Laiczi
    Uczestnik

    Zauważyłam przed chwilą, że nie da się edytować „poprzednich” komentarzy. Daję przykład:

    *Ja* (komentarz 1): Blablabla

    *Inna osoba*: Blobloblo / Daję tutaj „inną osobę”, bo w przypadku w, którym zauważyłam ten błąd były inne komentarze między moimi, ale zapewne komentarz innego użytkownika między naszymi nie ma znaczenia

    *Ja* (komentarz 2): Blebleble

     

     

    W tym przypadku mogę edytować tylko mój „komentarz 2”, a „komentarza 1” już nie mogę. Możliwe, że jest to celowe, jednak piszę o tym, bo jakiś to błąd (zapewne) jest.

     

    Z góry dziękuję za odpowiedź 😀

     

     

     

    #51356
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Komentarz na stronie czy post na forum?

    #51363
    Laiczi
    Uczestnik

    Na forum 🙂

    #51379
    Xardy
    Uczestnik

    Na forum jest limit czasowy  na edytowanie komentarzy (ok. 10 minut).

    #51393
    Laiczi
    Uczestnik

    @Xardy w takim razie wszystko jasne 😀 przepraszam za problem, jeżeli ten post takowym był. *UWAGA ALERT MOJA OPINIA* Moim zdaniem nie powinno być limitu czasowego, ale możliwe, że gdyby go nie było mogłyby być spory czy coś

     

    Pozdrawiam – Laiczi

    #51396
    Xardy
    Uczestnik

    @laiczi ciszę się, że pomogłem ^^

    #51411
    Laiczi
    Uczestnik

    @Xardy Ja również xD (cieszę się, że pomogłeś)

    #55462
    Gabriela
    Uczestnik

    Nie chcę tworzyć nowego tematu o podobnej treści, dlatego postanowiłam zapytać się tutaj – czy jest szansa, by ktoś z redakcji edytował i dopisał kilka zdań do opublikowanej treści? Chciałam, by pierwszy wpis na blogu zawierał podstawowe informacje, nie chciałam się rozdrabniać. Czy mam po prostu dodać kolejny wpis? A może poczekać na aktualizacje? 🙂

    #55573
    Fiolek
    Uczestnik

    @natan-dawid Na Twoim miejscu akurat bym się nie przyznawał c: W końcu ostatnio wprowadzili opcję „zgłoś” c:

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.