fbpx

Błąd – Edytowanie komentarzy

Główna Fora DOTsim Błędy, sugestie i prośby Błąd – Edytowanie komentarzy

• Laiczi
    2 miesięcy temu #

Zauważyłam przed chwilą, że nie da się edytować “poprzednich” komentarzy. Daję przykład:

*Ja* (komentarz 1): Blablabla

*Inna osoba*: Blobloblo / Daję tutaj “inną osobę”, bo w przypadku w, którym zauważyłam ten błąd były inne komentarze między moimi, ale zapewne komentarz innego użytkownika między naszymi nie ma znaczenia

*Ja* (komentarz 2): Blebleble

W tym przypadku mogę edytować tylko mój “komentarz 2”, a “komentarza 1” już nie mogę. Możliwe, że jest to celowe, jednak piszę o tym, bo jakiś to błąd (zapewne) jest.

Z góry dziękuję za odpowiedź 😀

GlossyGem
    Administrator
    2 miesięcy temu #

Komentarz na stronie czy post na forum?

Laiczi
    2 miesięcy temu #

Na forum 🙂

Xardy
    2 miesięcy temu #

Na forum jest limit czasowy  na edytowanie komentarzy (ok. 10 minut).

Laiczi
    2 miesięcy temu #

@xardy w takim razie wszystko jasne 😀 przepraszam za problem, jeżeli ten post takowym był. *UWAGA ALERT MOJA OPINIA* Moim zdaniem nie powinno być limitu czasowego, ale możliwe, że gdyby go nie było mogłyby być spory czy coś

Pozdrawiam – Laiczi

Xardy
    2 miesięcy temu #

@laiczi ciszę się, że pomogłem ^^

Laiczi
    2 miesięcy temu #

@xardy Ja również xD (cieszę się, że pomogłeś)

Gabriela
    1 miesiąc, 1 tydzień temu #

Nie chcę tworzyć nowego tematu o podobnej treści, dlatego postanowiłam zapytać się tutaj – czy jest szansa, by ktoś z redakcji edytował i dopisał kilka zdań do opublikowanej treści? Chciałam, by pierwszy wpis na blogu zawierał podstawowe informacje, nie chciałam się rozdrabniać. Czy mam po prostu dodać kolejny wpis? A może poczekać na aktualizacje? 🙂

Fiolek
    1 miesiąc, 1 tydzień temu #

@natan-dawid Na Twoim miejscu akurat bym się nie przyznawał c: W końcu ostatnio wprowadzili opcję “zgłoś” c:

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 miesiąc, 1 tydzień temu przez  Fiolek.
Przeglądasz 9 postów - 1 z 9 (wszystkich: 9)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.