Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Błąd ? Linki nie odpowiadają tematom

ostatnio zaktualizowano przez Anonim 5 lat, 9 miesięcy temu
2 uczestników
2 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55605
    Anonim
    Nieaktywny

    Czasami na stronie głównej link ?Odpowiedź na: Jakiś temat? prowadzi do innego tematu, niż powinien. Tak to wygląda w kodzie źródłowym:

    #55658
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Czy jesteś wtedy zalogowany? Niezalogowani użytkownicy widzą stronę trochę inaczej.

    #55671
    Anonim
    Nieaktywny

    Jestem zalogowany. Ten problem pojawia się albo przemija dopiero wtedy, kiedy w danym dziale pojawi się nowa odpowiedź na jakiś temat. Błąd z tematem, który podałem jako przykład, nadal występuje. Tylko że link prowadzi już gdzie indziej.

    Kiedy jestem wylogowany, też występują tego typu błędy. Tylko że w innych tematach. W tej chwili przy dziale ?Starsze generacje? pokazuje się ?Odpowiedź na: The Sims 2 Ultimate Collection?, ale link prowadzi do tematu ?Co robicie jeśli The Sims 3 się wyłączą?.

    Mam wrażenie, że to sprawa różnicy między czasem napisania odpowiedzi a czasem jej opublikowania (jeśli odpowiedź przechodziła przez moderację) ? skrypt forum widocznie na stronie z działami wybiera oddzielnie tytuł tematu i link, kierując się przy tym raz datą napisania, a raz datą opublikowania.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.