Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Błąd?-Nie mogę zalogować się na swoje stare konto.

ostatnio zaktualizowano przez dzidziak86 4 lata, 2 miesiące temu
5 uczestników
10 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #79780
    Azari
    Uczestnik

    Kiedy próbowałam wpisać hasło wyskakiwało mi że jest nieporawne. Więc kliknęłam w coś podobnego do zapomniałeś hasła i tam trzeba wpisać swoją nazwę użytkownika. No to wpisałam i mi mówi że nie ma takiego użytkownika. A kiedy weszłam na stronę jako niezalogowany użytkonik to były tam moje konentarze i konto jak się wyszukiwało. No to spróbowałam jeszcze raz i nic. No i zrobiłam sobie nowe konto o tej samej nazwie. Czy ktoś wie jak mogę się zalogiwać na stare konto? Bo mam tam dużo dotcoinów i odznakę. I trochę mi ich szkoda.

    #79783
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej @Azari 🙂

     

    Jesteś pewna, że wpisujesz poprawną nazwę użytkownika i hasło? Wpisujesz nazwę przez dwa „ii” na końcu próbując zalogować się na stare konto?

    #79784
    Azari
    Uczestnik

    @dzidziak86

    Swoją nazwę (starą) mam przez jedno „i” i tak wpisuję.

    #79786
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Podaj mi proszę link do Twojego pierwszego profilu jak możesz 🙂

     

    Z tego co widzę, tę masz przez jedno i, a poprzednią przez dwa ii, chyba, że mylę profile 🙂

    #79791
    Azari
    Uczestnik

    Jeśli link to to @ czuję że jest to niemożliwe. Mam dokładnie taki sam odnośnik do tego konta i starego konta. Więc jeśli ktoś kiedyś zrobił mój link np. w pogaduszkach, a wtedy nie miałam tego profilu, tylko zaznaczył @ do mojego starego profilu to aktualnie przekierowywuje mnie na ten profil

    #79792
    Pquest
    Uczestnik

    Pozwolę się wtrącić, gdyż chyba znalazłem link do twojego starego konta: https://sims.arhn.eu/users/azarii/ Wystarczyło w adresie strony dopisać drugie „i” 😉

    #79793
    Azari
    Uczestnik

    Ja mam tak napisane tylko jedno i. Ciekawe.

    #79799
    Oskar
    Uczestnik

    To nie jest błąd 🙂 Wygląda na to, że podczas zakładania konta na stronie użyłaś loginu azarii, a w miejscu ”Jak chcesz, aby się do Ciebie zwracano?” wpisałaś Azari. Musisz wiedzieć, że nie miało to wpływu na Twój login. Dlatego w linku do Twojego profilu widnieje nazwa pisana przez ”ii” i właśnie tej nazwy musisz użyć podczas logowania się na swoje stare konto.

    #79800
    Azari
    Uczestnik

    Aaa naprawdę dzięki wielkie. ???

    #79801
    Azari
    Uczestnik

    Udało się. ? Jeszcze raz dzięki.

    #79810
    dzidziak86
    Opiekun forum

    No to właśnie o tym mówiłam 😉 Cieszę się, że problem się rozwiązał. Udanego dnia! Temat zamykam.

Temat ‘Błąd?-Nie mogę zalogować się na swoje stare konto.’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.