Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Błąd – Powtarzane wpisy

ostatnio zaktualizowano przez Hiruko 5 lat, 11 miesięcy temu
4 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #52896
    Fiolek
    Uczestnik

    Ostatnio spotkałem się z dosyć irytującym błędem na jednym z moich tematów w pogaduszkach – w zabawie Ostatnia Litera. Gdy chciałem odpowiedzieć kolejnym wyrazem… nie udało się, ponieważ taki wyraz już kiedyś padł. :/ Czy da się to jakoś naprawić, lub wyłączyć taką opcję w tym temacie? To jest na prawdę uciążliwe 🙁

    #52902
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Nie ma takiej możliwości 😉 Nie będziemy też pracować nad takim rozwiązaniem w przyszłości, ponieważ jest to właściwie tylko jeden temat. Poświęcilibyśmy na to sporo czasu, który można zainwestować w rozwój innych segmentów forum.

    #53154
    Milah.
    Uczestnik

    Pewnie chodzi o Ostatnią Literę? Ej, Fiolek, małe utrudnienie! 😀 Nie może być tak łatwo haha! 🙂

    #53187
    Hiruko
    Uczestnik

    @milah Dokładnie! Trzeba poszerzać swoje horyzonty, a to akurat dobra ku temu motywacja 🙂 Przynajmniej dla mnie 😛

    EDIT:

    Gdzie byłoby miło, gdyby padło jakieś oficjalne słówko odnośnie zamknięcia całych „Pogaduszek” :/ Chyba, że znowy coś przegapiłam i nie umiem tego teraz znaleźć…

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.