Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Błąd – problem z profilem na telefonie

ostatnio zaktualizowano przez Fiolek 4 lata, 8 miesięcy temu
6 uczestników
7 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #59335
    Evaerynth
    Uczestnik

    Nie wiem, czy tylko ja mam ten problem, czy jest to błąd ogólny – na telefonie nie mogę otworzyć swojego profilu po kliknięciu na moim awatarze w prawym, górnym rogu. Otwiera się tylko fragment strony, która powinna się wyświetlić. Na komputerze nie mam tego problemu.

    #60823
    Kasia
    Uczestnik

    Też tak mam..

    #61554
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Czy ktoś ma podobny problem? Badamy go i potrzebujemy nieco więcej informacji.

     

    • model telefonu
    • przeglądarka
    • czy mowa o całej stronie, czy to jakiś dział
    • jaki fragment się wyświetla, jakiej strony?
    #61557
    Fiolek
    Uczestnik

    Mam podobny problem. Jak klikam na swój awatar i przejdę do tego menu to nie mogę przewijać strony (gdy próbuję przewinąć to wyłącza się całe menu).

    • Model: Huawei P8 Lite
    • Google Chrome

    Mam tak samo, gdy próbuję się zalogować.

    #61559
    Kasik
    Uczestnik

    Ja też mam podobny problem z logowaniem. Jest to wręcz niemożliwe do momentu przełączenia się na „wersję na komputer”. Nie można przewinąć tego menu logowania i profilu Jedyną możliwością przejrzenia swojego profilu na telefonie jest wejście do niego z dołu strony gdzie pojawiają się aktywni użytkownicy.

    Model: Sony Xperia XZ2c

    Przeglądarka: Google Chrome

    #61560
    Evaerynth
    Uczestnik

    Model telefonu: Xiaomi Redmi 5 Plus

    Przeglądarka: Google Chrome

    Wygląda to tak, jak opisali poprzednicy. A w momencie, gdy jestem już zalogowana, po kliknięciu na awatar w prawym, górnym rogu wyświetla się fragment profilu – okrągły awatar z animowanym plumbobem i ilość monet, którą mam, ale nic więcej. Przy próbie przewinięcia (scrollowania) profilu w dół strona wyłącza się.

    #61569
    Oskar
    Uczestnik

    Model telefonu: HTC One M8s

    Przeglądarka: Google Chrome

    Strona logowania/profilu, po próbie przewinięcia w celu wpisania danych cofa się do strony głównej. Pomaga przejście w tryb wersji na komputer i zalogowanie, bądź przejście do profilu właśnie na niej.

    #72282
    Fiolek
    Uczestnik

    Błędu nie ma na iOS-ie jakby co ?

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.