Błąd w modach obuwia potrzebna pomoc

Główna Fora THE SIMS 4 Centrum Pomocy Błąd w modach obuwia potrzebna pomoc

 • Bianco
  10 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Witam mam pytanie gdy ubieram mojej simce jakiekolwiek buty z modów wszytko jest spoko jednak gdy wchodzę do gry i simka chodzi a nawet stoi to miedzy nogami ma takie jakby dwa trójkąty połączone o kolorze skóry ktoś wie może jak to naprawić i czy się da? ponieważ strasznie nieestetycznie to wygląda.

  Fiolek
  10 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Jeśli mógłbyś to podeślij screena z gry, jak to wygląda 🙂 Oczywiście przede wszystkim spróbuj naprawić grę przez Origin, w większości przypadków pomaga 😉

  Dana
  10 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Fiolek, naprawa gry na Origin pomaga tylko i wyłącznie wtedy, gdy gracz najpierw usunie z gry zepsute mody.

  Bianco, to co nazywasz modami , czyli obuwie, ubrania, meble, itd…to są obiekty CC i one rzadko psują grę, choć na nie także trzeba uważać.  Po każdej aktualizacji czytać, czego dotyczyła ona dotyczyła, gdyż wtedy najbardziej  wpływa na tę część gry.

  Przypuszczam jednak,  że oprócz CC, masz w grze mody, tzw. modyfikacje ze skryptami i to one zepsuły grę,  gdyż po każdej! aktualizacji są nieaktualne i trzeba je usunąć z gry, badź wymieć te, które zostały zaktualizowane.

  Dlatego teraz wyjmij folder Mods na pulpit komputera (i nie wkładaj go z powrotem do gry!), usuń też z folderu gry znajdującego się  w katalogu Dokumenty plik localthumbcache.package, gdyż w nim znajdują się wszystkie błędy gry. Gra po włączeniu odtworzy nowy plik.

  Następnie napraw grę na Origin, wejdź na chwilę do gry, gdyż to pozwoli grze “uzdrowić” pliki, następnie wyjdź z niej bez zapisywania.

  W międzyczasie w folderze gry utworzy się nowy folder Mods ze zaktualizowanym plikiem Resources. Przekładaj do niego po kolei (małymi partiami, po parę sztuk) swoje CC i sprawdzaj, jak zachowują się w grze.

  Natomiast wszystkie mody usuń na pewno są zepsute, czyli trzeba je zaktualizować. Do nich miedzy innymi należą: mod na ilość kolumn w CAS, mod MC Command Center, UI Cheats Extension itd…

  Zapoznaj się z moim poradnikiem:  https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-modami/m-p/7197126#M1863

  Pozdrawiam. 🙂

   

Przeglądasz 3 posty - 1 z 3 (wszystkich: 3)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.