Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Błąd z wyjściem z The Sims 4. Prośba o pomoc

ostatnio zaktualizowano przez Simowymaniak 5 lat, 6 miesięcy temu
4 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #54635
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Witam, mam w The Sims 4 taki problem, że chciałbym wyjść z gry lecz nie mogę gdyż pisze że sim przechodzi do następnej grupy wiekowej. Żaden z moich simów nie może mieć urodzin ponieważ mam wyłączone starzenie się simów w ustawieniach.

    1. Czy ktoś miał podobny problem?

    2. Co zrobić?

    Proszę o szybką odpowiedź, ponieważ teraz gram w simsy i nie chem tracić 2 godzin rozgrywki. PLIS!!!!

    P.S. Nie mogę też włączyć galerii, trybu kupowania i budowania i zapisać gry, i również wyjść z gry.

    #54654
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Proszę o nazywanie tematów w normalny sposób. Zmieniam.

    #54665
    Hiruko
    Uczestnik

    Też to mam. Też przy wyłączonym starzeniu. Po jego włączeniu nie mogę nic zrobić od dnia przed do dnia po urodzinach. Innego rozwiązania, jak szubkie urodziny, niestety nie znalazłam :/ Wygląda to jak bug po ostatniej aktualizacji. Jeżeli to rzeczywiście to, to mam nadzieję, że szybko to naprawią.

    #60416
    Simowymaniak
    Uczestnik

    Myślę że to problem związany z aktualizacją wiesz każdy z nas jest człowiekiem każda aktualizacja nowe problemy chciałbym się z tobą skontaktować mamy podobne zainteresowania

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.