Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Błąd w "Wczytaj grę"

ostatnio zaktualizowano przez cd ?? 4 lata, 8 miesięcy temu
2 uczestników
5 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #72459
    cd ??
    Uczestnik

    Witam was wszystkich, zwracam się do was z pewnym problemem.

    Otóż od pewnego czasu kiedy odpalam grę, na stronie głównej nie mam opcji aby kliknąć w „Wczytaj grę” (zapewnie to problem myszki, ale nie mam pewności).

    Ktoś wie jak rozwiązać ten problem??

    #72463
    cd ??
    Uczestnik

    EDIT:

    Postanowiłam sprawdzić czy ten błąd działa też na moim 2 koncie Origin, gdzie ściągnełam TS4 za darmo. Z zaskoczeniem opcja była dostępna, ale w zapisie były moje rodziny z tamtej gry! 😮 Może odinstalowanie gry na drugim koncie to dobra opcja aby odzyskać wybór wczytania gry?

    #72468
    Dana
    Uczestnik

    1. W tej drugiej grze masz jakieś mody.

    2. Lub zapisywałaś ją zwykłym zapisem „zapisz” i „zapisz i wyjdź”.

    Ad1 – w pierwszym przypadku musisz wyjąć z gry folder Mods na pulpit komputera, oraz usunąć z folderu gry znajdującego się w katalogu Dokumenty – plik localthumbcache.package.

    Ad 2 – w drugim przypadku zwykłe zapisy zbugowaly Ci ten folder gry. Grę należy zapisywać wyłącznie według opcji „zapisz jako”.

    PS.

    Ściągniecie tzw. „darmowej” gry  na tym samym koncie Origin, automatycznie łączy ją z „normalną” grą (to nadal ta sama gra) i nie ma znaczenia, na którą okładkę klikniesz, żeby zainstalować grę.

    W tym przypadku po zainstalowaniu się gry i włączeniu jej na drugim komputerze, gra połączyła się automatycznie z wcześniejszymi zapisami i na drugim komputerze utworzyła czysty folder The Sims 4 w katalogu Dokumenty.

    Ten folder możesz przenieść na poprzedni komputer i zamienić go z poprzednim (zbugowanym).

    Miałoby znaczenie tylko w przypadku,  gdybyś  „darmową” grę  zainstalowała na innym koncie Origin.

     

    #72473
    cd ??
    Uczestnik

    Tak, tą drugą grę mam zainstalowaną na innym koncie Origin,

    Dziekuję za pomoc, postaram się coś wykombinować z tym 😀

    #72499
    cd ??
    Uczestnik

    @Dana(Danuta720-TSR, AHG)

    W sensie że mam wejść na konto z innego komputera?

    I w dokumentach wziąć ten pusty dokument na np: pendrive i zamienić z tym zdebugowanym z mojego??

    Nie jestem w tym ogarnieta :p

    #72501
    cd ??
    Uczestnik

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.