Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Błąd wywołania skryptu DRZWI

ostatnio zaktualizowano przez Rainborn 4 lata, 9 miesięcy temu
6 uczestników
9 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #69169
    j.pauletka
    Uczestnik

    Hej!

    Dopiero co zrobiłam aktualizację czwórki (parę godzin temu). Po uruchomieniu gry okazało się, że zniknęły mi wszystkie drzwi w domu (poza łukami). Chciałam kupić nowe, ale wyskakuje mi błąd wywołania skryptu, chociaż drzwi nie są CC. W dodatku komputery też pokazują błąd wywołania skryptu, a też nie są CC. Nie zauważyłam co jeszcze pokazuje ten błąd.

    Zrobiłam batch fixy przez sims 4 studio, ale to nie pomogło. Macie jakiś pomysł?

    #69171
    ArtSim
    Uczestnik

    <p style=”text-align: left;”>Na origin naciśnij „napraw”, powinno pomóc</p>

    #69172
    j.pauletka
    Uczestnik

    Tego też próbowałam, niestety nic to nie dało 🙁

    #69177
    Dana
    Uczestnik

    Wyjmij folder Mods na pulpit komputera, usuń z folderu gry w katalogu Dokumenty plik: localthumbcache.package, następnie jeszcze raz napraw grę na Origin.  Włącz grę i sprawdź, czy błędy zniknęły. Przeczytaj mój poradnik i zastosuj się do jego wskazówek: https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-modami/m-p/7197126#M1863

    Na przyszłość, przed każdą aktualizacją, wyjmuj folder Mods na pulpit komputera.

    Pozdrawiam.

    #69235
    Lena
    Uczestnik

    Mam ten sam błąd 🙁

    #69254
    j.pauletka
    Uczestnik

    Zrobiłam to, o czym mówisz i nic się nie zmieniło. Błąd nadal się wyświetla 🙁

    #69329
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej @j.pauletka! Przeniosłam Twoje pytanie do kategorii Centrum Pomocy 🙂 Pozdrowienia!

    #69663
    j.pauletka
    Uczestnik

    Dziękuję! Nie mogę się doczekać aż wszystko wróci do normy…

    #69813
    Dana
    Uczestnik

    j.pauletka  – niestety, samo nie wróci do normy.

     

    Lena , j.pauletka   – Widzę, że nie przeczytałyście mojego poradnika i nie zastosowałyście  jego wszystkich wskazówek.

     

    Nie wolno wkładać z powrotem do gry starych modów. To one spowodowały ten błąd.

     

    Ten sam błąd opisywali gracze na amerykańskim forum pomocy w grze (answers.com) i odpowiedź jest jedna – błąd powstał w wyniku uszkodzenia gry przez niezaktualizowane mody.

    We wtorek była aktualizacja gry i większość modów (nie mylić z CC) jest zepsuta.

    Należy się ich pozbyć z gry NA ZAWSZE! – jak to zrobić – opisuje to mój poradnik.

    Crinrict – Hero z amerykańskiego answers.com opisała te sytuację na swoim blogu:

    https://sims4.crinrict.com/eng/2019/06/mod-related-all-doors-are-gone-cant-place-new-doors/ .

    #69871
    Rainborn
    Uczestnik

    Witam,

    Dana ma rację : samo nie wróci do normy.

    U mnie było to samo. Ostatnia aktualizacja sporo namieszała.

    Naprawy z poziomu Origin nie pomogą. Trzeba wywalić wszystkie mody. I wkładać do gry po kilka sztuk, odpalając za każdym razem grę i sprawdzać czy problem zniknął i drzwi „wróciły”. Ja mam mody pogrupowane tematycznie, więc łatwiej było wrzucić cały folder niż bawić się w pojedyncze pliki.

    Odradzam sugerowanie się programami wyszukującymi uszkodzone mody – nie są w 100% skuteczne.

    Pozdrawiam.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.