Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Błąd z aspiracjami

ostatnio zaktualizowano przez Marcin1995 5 lat, 10 miesięcy temu
4 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #56579
    Evaerynth
    Uczestnik

    Zastanawiam się, czy tylko u mnie występuje czasem błąd z aspiracjami. Wygląda to w ten sposób, że od czasu do czasu po wczytaniu parceli aktywnemu Simowi gra „zalicza” zadanie z panelu aspiracji, mimo, że Sim go nie wykonał. Dla przykładu ostatnio przeniosłam Simkę z jednej parceli na drugą i „zaliczyło” jej punkt z zebraniem (o ile dobrze pamiętam) 20 obiektów kolekcjonerskich, a niczego w tym czasie nie zbierała. Dostała też odpowiednią liczbę punktów aspiracji.

    #56581
    Loui
    Uczestnik

    Mój młody dorosły sim zaliczył punkt ze jest dorosły. Zastanawiałam się co się stało

    #56584
    Hiruko
    Uczestnik

    Może na parceli znajdowały się te obiekty? Nawet jeżeli, to nadal „rozwiązuje” tylko częś tych punktów… Cóż, lepiej dla Ciebie 😛

    Sama się z tym błędem nie spotkałam, nie słyszałam też o nim :/

    #56598
    Evaerynth
    Uczestnik

    Może i lepiej, ale nie lubię, jak moi Simowie dostają coś za nic i bez żadnego wysiłku. Jest wtedy za łatwo. 😛 Z aspiracją kolekcjonera to był przykład, ale głównie właśnie z nią mam problem, więc może po prostu działa to wszystko z lekkim opóźnieniem? Poobserwuję i zobaczę, do jakich wniosków dojdę.

    #56599
    Marcin1995
    Uczestnik

    Aspiracje? cóż super rzecz gorzej gdy po aktualizacji wchodzisz do gry i masz nastoletniego syna, nie wiesz z kim i nie wiesz gdzie jest:O

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.