Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Bug z potrójnym przyspieszeniem

ostatnio zaktualizowano przez Dana 4 lata, 3 miesiące temu
3 uczestników
2 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #78711
    Pquest
    Uczestnik

    Od ostatniej aktualizacji gry (lub nawet wcześniej) występuje u mnie bug, który powoduje że gra sama z siebie przyspiesza się do tempa x3. Dzieje się tak, gdy sim idzie do normalnej (w sensie nie aktywnej lub pół-aktywnej) pracy oraz gdy dziecko idzie do szkoły. Problem znika, gdy wszyscy simowie wrócą z pracy/szkoły. Nie ukrywam, że jest to dosyć irytujące. Dlatego chciałbym wiedzieć, czy muszę czekać na bugfixa, czy mogę coś na to zaradzić. Stąd pytanie, czy u kogoś również się tak dzieje? Jeśli tak to by oznaczało, że to ogólny błąd gry. A jak nie to może być to wina któregoś z modów. Chociaż w to akurat wątpię, gdyż poza cc mam tylko mccc, mccc wohoo oraz 4 kolumny w cas i jak dotąd nie było z nimi żadnego problemu.

    PS. Żeby nie było, naprawiałem grę z poziomu Origin kilka razy i nic to nie dało.

    #78714
    Marcin
    Uczestnik

    Mnie niestety również „dopadł” ten błąd tylko, że u mnie aktywuje się on w dowolnym momencie, gdy dłużej gram w grę (po ok. 2 godzinach) i nie ma na niego mocnych, przez co muszę całkowicie zrestartować grę, aby to ustało (wyjście jedynie do menu nic nie daje 🙁 ). Mam nadzieję, że twórcy jak najszybciej to naprawią, bo jest to na prawdę uciążliwe.

    #78973
    Dana
    Uczestnik

    Pquest , Misiek  – To jest bug gry,trzeba poczekać na naprawę, a na razie tymczasowe rozwiązanie znajdziecie w tym temacie:  https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Problem-z-czasem/m-p/8572097#M4211

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.