Butik – niezrozumiała informacja

Główna Fora INNE GRY The Sims Mobile Butik – niezrozumiała informacja

 • Claymora
  2 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Problem dotyczy BUTIKU, a raczej braku dostępu do niego. Od dłuższego czasu (czyt. dwa miesiące) nie mogę wcisnąć przycisku “Idź do butiku”, mimo wystarczającej ilości perełek mody. Mianowicie po wciśnięciu (szarego pola) pojawia się napis “Wyposażenie trybu  Stwórz Sima jest pełne”.

  Z początku sądziłam, że robią jakieś zmiany i jest zwykła blokada. Teraz jednak trochę czasu minęło plus ciągle pojawia mi się komunikat, że są dostępne jakieś ubrania na dzień Św. Patryka. Dodatkowo dodatek do “gotówka i perełki” za 23,90zł również widnieje.

  Dlatego mam zapytanie: O co chodzi?!

  Krzylo
  2 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Wejdź w metamorfozę (klikając na szafę lub przycisk koszulki w lewym dolnym rogu ekranu) i tam w trybie tworzenia Sima jest zakładka z rzeczami stworzonymi przez Izzy’ego – prawdopodobnie wykorzystałaś limit i masz zapełnionych 35  miejsc, musisz zniszczyć któryś projekt żeby mieć puste pole na coś nowego, wtedy opcja dostępu do butiku powinna się odblokować 😉 A jeżeli chodzi o ubrania na dzień Św. Patryka to jest możliwość zdobycia rzadkich animacji, które zostają dodane do projektów są to spadające żetony, koniczynki i tęcza.

  Claymora
  2 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Bardzo dziękuję za odpowiedź ^^

Przeglądasz 3 posty - 1 z 3 (wszystkich: 3)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.