ostatnio zaktualizowano przez Blacky 5 lat, 10 miesięcy temu
2 uczestników
2 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55037
    Blacky
    Uczestnik

    Zapewne większość z Was mnie kojarzy, dla tych zaś, którzy jednak nie kojarzą to krótkie przedstawienie się z mojej strony:

    Jestem Blacky, w tym roku stuknie mi osiemnastka na karku, przez co mentalnie czuję się staro – stąd też bierze się mój specyficzny wisielczy humor i negatywne nastawienie do ludzi. Od kilku dobrych lat jestem totalnie zajarany ruchomymi obrazkami, zwanymi filmami, w sumie to ogólnie obrazkami bo fotografia też mnie pasjonuje, a uogólniając jeszcze bardziej to sztuką – bo zaczęło się od rysunku. Uwielbiam rock we wszystkich odmianach i ubóstwiam lata 70/80 oraz neonową stylistykę.
    Z serią The Sims jestem dość długo, po w momencie kiedy dwójeczka miała swój czas świetności zagrywałem się w jakże kultową jedynkę, a potem nadeszła premiera trójki. Wraz z premierą czwórki odkryłem, że reżysersko mogę realizować się także w simsach i wtedy także powstawały moje pierwsze próby kręcenia czegokolwiek – jak to zawsze bywa na początku – najlepsze nie były. Do czwórki ogólnie jestem nastawiony negatywnie. A trójkę sporadycznie odpalę k czasem coś nakręcę. Myślę, że to byłoby na tyle słowem wstępu.

    Ogólnie na tym „”blogu”” pojawiać się będą nakręcone przeze mnie „simsowe rzeczory” i materiały zza kulis.

    Podrzucam także kilka moich krótkich filmików z których jestem najbardziej zadowolony:

    Blue Jeans | Part 1

    Discord | Part 9&12

    I coś co zamierzam do końca wakacji skończyć w formie „trylogii”
    R.E.I.

     

    #55039
    Darkwish
    Uczestnik

    @Blacky to mnie już chyba do grobu wyślesz, skoro mam 23 lata 😉 Miło, że dołączyłeś i czekam na twoje prace.

    #56351
    Blacky
    Uczestnik

    Work in progress R.E.I.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.