Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Ceny dodatków – pytanie do licencjatu

ostatnio zaktualizowano przez Ollysaurus 3 lata, 5 miesięcy temu
1 uczestnik
17 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #82401
    Jula
    Uczestnik

    Hej!

    Mój brat pisze licencjat o grach komputerowych i chce napisać o naszej społeczności. Ile jesteście w stanie dać za dodatki i akcesoria żeby nie czuć, że wydajemy na nie za dużo?

    #82402
    Caroline
    Uczestnik

    Za rozszerzenia do The Sims 4 dałabym:
    dodatki – 70-80 zł
    pakiety rozgrywki – 40-50 zł
    akcesoria – 20 zł

    #82403
    ArtSim
    Uczestnik

    Dodatek – 80zł – 100 zł

    Pakiet Rozgrywki – 40 zł – 60 zł

    Akcesoria -15 zł – 35 zł

    #82404
    April
    Uczestnik

    Dodatek: 90 zł  – 100 zł

    Pakiet Rozgrywki: 60 zł

    Akcesoria: 20 zł

    #82405
    Claymora
    Uczestnik

    Za to co serwowane jest obecnie oraz porównane z poprzednimi seriami (i ogólnie dodatkami do różnych gier) to:

    Dodatek: 70 – 90zł

    Pakiet rozrywki: 50 – 70zł

    Akcesoria: max 25zł

    #82406
    Zwierzolub
    Uczestnik

    Za obecną jakość by nie czuć że zdzierają z kieszeni gracza to:

    Dodatek – 70-99 (na początku dodatki kosztowały 99 zł……ze względu na koronowirus na świecie – powinni obniżyć te ceny do cen jak z początku serii).

    pakiet rozgrywki – 60

    Akcesoria – 30

    #82407
    Azurrka
    Uczestnik

    Dodatki: 80zł

    Pakiety Rozrywki: 50zł

    Akcesoria:20 – 30 zł

    #82410
    Ginewra
    Uczestnik

    Ja się zgadzam z @Caroline, mooooże zwiększyłabym cenę dodatku do 100 zł, ale i tak czekałabym na promocję, żeby taniej kupić 😉

    #82429
    Meiren
    Uczestnik

    Również zgadzam się z @Caroline 🙂 może taka odpowiedź to trochę chodzenie na łatwiznę, ale myślę, że fajnie mieć więcej głosów obejmujących ten sam zakres cenowy 😀

    #82435
    Pquest
    Uczestnik

    Nie ma sensu pisać tego samego po raz n-ty, więc podobnie jak moje poprzedniczki, ja również podbijam komentarz @Caroline. Jedyne co bym zmienił to górna granica ceny dodatków – dałbym max. 90zł.

    #82438
    Nira
    Uczestnik

    Dodatki: 70 – 90 zł

    Pakiety rozgrywki: 40 – 50 zł

    Akcesoria: 20 – 30 zł

    #82439
    Shiaan
    Uczestnik

    Ja również się zgadzam z Caroline, idealne ceny podała moim zdaniem.

    #82443
    Ola
    Uczestnik

    Ja też się zgadzam z Caroline,

    akcesoria nie są dla mnie warte więcej niż 20 zł, pakiety 40 zł (teraz jest promocja – 52 zł, i nadal nie uważam żeby to było jakoś mało jak na tę zawartość), dodatki 80 zł.

    #82444
    Gosia
    Uczestnik

    Za dodatek – 75-80 zł

    Za pakiet – 35-40 zł

    Za akcesoria – 20 zł

     

    #82446
    Pixeel
    Uczestnik

    Szkoda, że nie zapytałeś też o wiek i sytuację materialną. To mogłyby być ciekawe statystyki.

    Ja ogólnie pracuję, nie mam zbyt wielu wydatków (nie mam własnej rodziny, mieszkam z rodzicami, dokładam się do rachunków ale to o wiele mniej niż gdybym miał wynajmować swoje mieszkanie), dodatkowo simsy to moja ulubiona gra i jaram się nią bardzo, więc uważam że wydanie 120/140zł na dodatek dwa razy w roku i 70zł na pakiet to nie dużo. Co do akcesoriów, 50zł to jednak sporo jak na to, co dodają. Zwykle kupuję na promocji za 25zł, a jeśli akcesoria mi się bardzo podobają albo długo nie wychodzi żadne rozszerzenie, a potrzebuję czegoś nowego w grze to wyjątkowo mogę dać nawet 40zł xD

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 18)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.