Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Ciekawostki z gry

ostatnio zaktualizowano przez PanLis 4 lata, 10 miesięcy temu
9 uczestników
9 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #58473
    Evaerynth
    Uczestnik

    Ten temat służy do dzielenia się ciekawostkami z gry „The Sims 4” i rozszerzeń. Do założenia tematu zainspirowało mnie odkrycie sprzed chwili – mianowicie, jeżeli Sim zje wystarczająco wiele posiłków, do jedzenia których używa się pałeczek, uzyska on cechę-nagrodę „mistrz jedzenia pałeczkami”. Ile jeszcze kryje się w grze rzeczy, o których nie wiemy? 🙂

    #58595
    Marcin
    Uczestnik

    Jeśli mówimy o pałeczka, to jeśli Sim zje wystarczająco dużo ostrych potraw również otrzyma cechę nagrodę. Niestety nie pamiętam jej dokładnej nazwy, ale na pewno znajduje się w grze.

    #58599
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Skoro o ukrytych aspiracjach mowa, jeżeli Sim trzy razy pod rząd zje tosta z serem otrzyma aspirację o tej potrawie (z tego co wiem działa o w każdej części)

    #58698
    Xardy
    Uczestnik

    Może jakby ktoś nie wiedział: za danie napiwku złotemu posągowi w San Myshuno do dostajemy strój złotego posągu i można występować na ulicy za napiwki.

    #58891
    SimPaulina
    Uczestnik

    Nie wiedziałam tego z posągami, także dziękuję ? Tak, aspiracja tost z serem… niestety nie mogę wypełnić nawet pierwszego etapu, w którym trzeba rozmawiać o tostach z serem z 3 simami, bo nie mam nigdzie takiej opcji. W ogóle fajny temat i jak znajdę coś ciekawego to na pewno tu wrzucę ?

    #58894
    Anonim
    Nieaktywny

    Znam tylko z The Sims 3 😀 Czy wiecie że w The Sims 2 oraz The Sims 3 dzięki kodu  moveobjects on można było podnosić simów, przenosić ich w dowolne miejsce a nawet sprzedawać i pomnażać (dzięki klawiszowi Shift) ?  A w The Sims 2 dzięki wyżej wymienionemu kodowi można było budować poza granicami parceli?

    #59029
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Nie wiem czy to ciekawostka, ale jeśli wejdziemy na parcelę naszego sima przez opcję budowania (że nie chcemy grać tylko budować) to nie będzie działał kod na pieniądze

    #67409

    Miasto dochodzące w Miejskim Życiu – San Myshuno MOŻNA PRZETŁUMACZYĆ NA POLSKI! W The Sims 2 była gra na poprawienie zabawy, która w oryginale nazywała się Myshuno, a po polsku MISZUNIO! A więc San Myshuno = San Miszunio

    #67414
    ArtSim
    Uczestnik

    The sims 4 nie jest w osi czasu (co według mnie jest absurdem)

     

    Bella Ćwir jest cesarzową kosmitów a w Dziwnowie jest jej klon!!! (potwierdzone przez simguru)

     

    Aleksander Ćwir napisał książkę Morderstwo w Miłowie w the sims 3 gdzie nie istnia

     

    Pierwszymi miastami w The Sims 2 ze zwiastuna były Waterside i Riverside

     

    The sims 4 Windemburg miał być bardziej wiejski i u podstawki gry tak samo coś na kształt Brindeton Bay tylko że z klifami

    #68081
    PanLis
    Uczestnik

    Nie wiem czy wiecie ale w sims 3 w dodatkowym otoczeniu na księżycu jak się nie mylę jest grób Belli. Więc cesarzowo raczej nie została 😛

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.