Ciuszki mojego autorstwa

Główna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Ciuszki mojego autorstwa

• Simmy
    1 tydzień, 4 dni temu #

Cześć, to mój pierwszy post. Robię kobiece ciuszki do S4, będę je wrzucała tutaj. Zaznaczę, że nigdzie indziej ich nie ma i to pierwsze miejsce w internecie gdzie można je pobrać.

Jeśli dział jest niewłaściwy proszę o informację gdzie mogę wrzucać.

Na początek krótka kiecka i kabaretki.
    Wiadomo, kiecka im krótsza tym lepsza. Nie jest to recolor, a moja praca od podstaw w programie do projektowania prawdziwych ubrań. Kilka różnych wzorów i kolorów.
    Kabaretki to głównie Photoshop, również są w kilku kolorach.

Link do kiecki: https://drive.google.com/open?id=1Kkv7ujM8qm8mkw0Rfam0nMOwOuB9jFt1
    Link do pończoch: https://drive.google.com/open?id=1IeeeE3-JYW-AqzHd1qbrD3mISyg6POl4

Pozdrawiam
    Simmy<3

• Temat został zmodyfikowany 1 tydzień, 4 dni temu przez  Simmy.
    Igloc
    1 tydzień temu #

Super!

Dana
    1 tydzień temu #

Simmy – wypadałoby dodać najpierw jakieś zdjęcia, wtedy można ocenić ich jakość, oraz czy są to rekolory, czy oryginalne meshe tworzone na przykład w belenderze. 🙂

Pquest
    1 tydzień temu #

Spódnica nie w moim guście, aczkolwiek trzeba przyznać że jest dobrze wykonana. Następnym razem mogłabyś wstawiać też zdjęcia/screeny tych ubrań. Dzięki temu łatwiej będzie nam określić, czy dany item nam się podoba i czy chcemy go pobrać 😉

Dana
    1 tydzień temu #

Nie do końca dobrze wykonana, przede wszystkim spódnica jest za krotka i z boku przy pasku widać dziurę.  Pończochy niestety nie spełniają normy, popracuj jeszcze nad nimi.

Claymora
    1 tydzień temu #

@Dana @pquest z tego co pamiętam zdjęcia były, więc powinniście pytać gdzie zniknęły.

Co do samych ciuszków, to ładne ale nie w moim guście. Zbyt wyzywające.

dzidziak86
    Redakcja
    7 minut temu #

Hej @simmy! Przeniosłam wątek do kategorii Galeria dzieł 🙂

Przeglądasz 7 postów - 1 z 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.