Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Co byście zrobili gdyby…

ostatnio zaktualizowano przez Kiyoko 2 lata temu
54 uczestników
194 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #48578
    Pquest
    Uczestnik

    Wczytałbym poprzedni zapis gry, który mam skopiowany na pendrive.

    Co byście zrobili gdyby, EA rozdzieliło Pory Roku na cztery osobne pakiety rozgrywki?

    #48651
    Agu
    Uczestnik

    Śmiałabym się

    Co byś zrobiła gdyby twoim życiem kierowało szalone dziecko przed komputerem, a ty po tylu latach dopiero bys to odkryl

    #48665
    Hiruko
    Uczestnik

    Cieszyłabym się, że to tylko szalone dziecko a nie kot wylegujący na laptopie.

    CBZG po nocy wyrosły Ci w pełni funkcjonujące kocie uszy, a ludzkie zniknęły?

    #48684
    Agu
    Uczestnik

    Poszłabym sprawdzić czy uszy mojego kota są na miejscu?

    Co byś zrobił gdyby twój/znajomego pies patrzł błagalnym wzrokiem na twój obiad, ale miałby pełną miskę karmy?

    #48715
    Evana
    Uczestnik

    Powiedziałabym znajomemu, żeby coś z tym zrobił :v

    Co byś zrobił gdyby próg Twojego domu (w prawdziwym życiu) przekroczył tragiczny klaun? Poza rozpłakaniem się oczywiście

    #48734
    Hiruko
    Uczestnik

    Płacz to u mnie żadna nowość, ale znając siebie, albo bym utruła (po raz kolejny) życie chłopakowi albo kotu.

    CBZG do Twoich drzwi zapukał znaczek EA z ankietą zadowolenia klienta?

    #48737
    Xardy
    Uczestnik

    Zaznaczyłbym 5/10 i powiedziałbym: „Fajny kostium” xd

    CBZG Twój pupil okazałby się mordercą?

    #48747
    Hiruko
    Uczestnik

    Jest mordercą i to najsłodszym, jakiego miałam (i pupil i morderca), bo to kot 😛

    CBZG zabezpiecenia na kompie padły przez błąd aktualizacji gry i zaczął by się on palić od grania w simsy?

    #48804

    Wziąłbym gaśnice, zgasił ogień, napisałbym do EA, że ta aktualizacja spaliła mi komputer, a potem kupiłbym nowy.

     

    Co byś zrobił/a gdyby utknął/ęła w paradoksie czasowym?

    #48822
    Hiruko
    Uczestnik

    Z tego, co pamiętam, to dotyczyło chyba podróży między światami równoległymi ale również i podróży w czasie. To mogłoby być ciekawe doświadczenie, więc pewnie bym żyła dalej i odkrywała świat na nowo. ?\_(?)_/?

    CBZG Twój sufit zacząłby śpiewać „Pada śnieg”?

    #48874
    Morkinn
    Uczestnik

    Dołączyłabym do niego.
    Co byś zrobił, gdyby Twoja rodzina wyskoczyła przez okno bo przypaliłeś naleśniki?

     

    #48890
    Nacia?
    Uczestnik

    Usmażyłabym nowe naleśniki.

    Co byś zrobił/zrobiła, gdyby o 3 w nocy przyszedł do Ciebie nieznajomy gościu, obudził cie i kazał zrobić pranie?

    #49021

    Zrobiłbym je mu. Nie warto odmawiać ludziom przychodzącym o trzeciej w nocy…

     

    Co byś zrobił/a gdyby Twój Sim dowiedział się o tym, że jest tylko w symulacji i chciałby się wyrwać spod twojej kontroli modyfikując pliki z gry?

    #49275
    Rika
    Członek

    Wezwałabym egzorcystę. Albo dobrego programowca.

    Co byś zrobił/a, gdyby okazało się, że sposób zabicia ostatniego Sima będzie też sposobem na Twoją śmierć?

    #49278
    Hiruko
    Uczestnik

    Luzik, albo bym wyparowała (od użycia opcji „usuń obiekt”) albo zmarła ze starości, a że jestem pechowcem… 😛

    CBZG Twój kot zaczął szczekać?

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 195)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.